Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezne ilyen rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezne ilyen rendes férfi?

Figyelt kérdés

A múltkor azt mondta nekem egy férfi ismerősöm, hogy ő még soha nem tett olyat életében, hogy randevúzni hívott volna egy olyan lányt, akiről már eleve tudta, hogy rövid távú kapcsolatot tervezne vele. Hogy őszinte legyek, eddig még soha nem hallottam ilyenről, hiszen a férfiak többsége szokott csak úgy szórakozni a nőkkel, vagyis mivel szépnek és csinosnak tartanak egy nőt, ezért elhívják őt randizni, majd pedig pár hét múlva már mással teszik ugyanezt. Vagyis a férfiakat úgymond hajtja a vérük.

De erről az ismerősömről elhiszem azt, amit állít, hiszen jól ismerem őt, és tudom, hogy ő egy különlegesen komoly gondolkodású férfi.


2013. szept. 6. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

"De erről az ismerősömről elhiszem azt, amit állít, hiszen jól ismerem őt, és tudom, hogy ő egy különlegesen komoly gondolkodású férfi."


Megválaszoltad magadnak...

2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hú, akkor én is 'különleges' vagyok? Ez semmi,csak szimpla normális gondolkodás a párkapcsolat mivoltáról. Respect neki.
2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen létezik elvileg ilyen mint én,de nem sok.

Én egy életreszóló kapcsolatot szeretnék,és senkivel,semmibe nem megyek bele,ha tudom hogy nem ő az igazi.

2013. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az eddigi tapasztalataim alapján azt mondom, hogy manapság egy ilyen férfi azért elég ritka.
2013. szept. 6. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Vágom, én sem ismerek ilyet baráti körben sem, pedig fiúként nyilván elég sok másik fiúval beszéltem. Csak azt tudom mondani, hogy valaki belemegy abba a játékba, hogy legyen csajom és akkor menő vagyok, meg a szexről beszélek és akkor még menőbb vagyok, valaki meg egymagában alakítgatja az erkölcsös, minőségi értékrendet, a mennyiségi helyett.
2013. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezhet. Ugyan is akit még nem szivattak meg a r.bancok, meg a magas elvárású lányok, az még megbecsüli a szerelmét.
2013. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,de szerintem ez nem nagy dolog,én is csak komolyat szeretnék.
2013. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az eddigi tapasztalataim alapján azt mondom, hogy manapság egy ilyen férfi azért elég ritka."


Az ilyen férfi baromi gyakori. Csak a saját ismerősi körömben számosat ismerek magamat is beleértve. Az már más kérdés, hogy a drága hölgyek nagy ívbaen tojnak a fejünkre, mert izgalmasabb olyannal összejönni aki csak szórakozik velük.

2013. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!