Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik vádaskodnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik vádaskodnak, hogy a nők csak a pénzes, jóképű, magas pasikra mennek, de ha jön egy független nő, akkor azzal nem tudnak mit kezdeni?

Figyelt kérdés
23 évesen van olyan szerencsém, hogy anyagilag teljesen független vagyok és eléggé luxusos életet élhetek. Ehhez képest már 2,5 éve szingli vagyok és eddig akikkel ismerkedtem (nem sok időm van sajnos), mind először azon morfondíroztak, hogy a nők pénzéhesek, ilyenek, olyanok, de amikor szembesültek a helyzetemmel, valami hülye kis kifogással eltávolodtak. Hol itt a logika? Ha zavarja őket a pénzéhes nő, akkor mi a gond azzal, amelyik nem az? A félreértések elkerülése érdekében, mindegyik esetben működött a beszélgetés is, értelmi szint hasonló volt, de amint kiderült, hogy gazdag vagyok, kész.

2013. szept. 5. 22:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

látod ezért jó milliomos férfinak lenni :)

így nálam pont fordított a helyzet hi-hi

2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
33%

Van olyan szerencséd is, hogy nyelvtan órára sem kellett járnod, mert az luxusélet és nem luxusos élet...


Inkább csak érezhetik azt, hogy kényelmes vagy és el vagy magadtól ájulva.

2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

2. :)

A kákán is csomót találsz, ha fáj az igazság, ugye? :)

2013. szept. 5. 22:17
 4/35 A kérdező kommentje:
Amúgy kényelmes sem és elájulva sem vagyok magamtól. :) Nem tudom, hogy ez honnan jött.
2013. szept. 5. 22:18
 5/35 ASOT ***** válasza:
94%

Ez igaz: "Inkább csak érezhetik azt, hogy kényelmes vagy és el vagy magadtól ájulva."


ÉS még az is sűrű jelenség, hogy a pasi kevésnek érzi magát hozzád és nem külsőleg hanem anyagilag, hogy te milliomos vagy ő meg csóró. Sok pasinál ez gondot jelent.

2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az a baj, hogy engem az egész helyzet frusztrálna. Én a Te életviteledben nem tudnék partner lenni. Pl. nem tudnék veled étterembe járni, stb... Én ezért nem kezdenék veled.
2013. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Én például kevés lennék ide. :D Amúgy nem szoktam vádaskodni, láttam is már, hogy ez egyáltalán nem így van.
2013. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Azért keresem az átlagos fiúk társaságát, mert én is átlagosan viselkedem. Nem szeretem a feltűnést, nem vágok fel semmivel. Valahogy olyan köztesnek érzem magam. Elmegyek szívesen étterembe, színházba, fogadásokra, nem átlagos hobbijaim vannak, de amott meg nem érdekel, hogy kinek mije van, csak legyen értelmes és rendes.
2013. szept. 5. 22:26
 9/35 anonim ***** válasza:
16%
majd ha leállsz a sznobsággal, meg az éttermi hülyeségeiddel, akkor bejöhetsz a konyhámba és eheted a főztömet kérdező. Nem mindenkinek van módja étteremben zabálni minden nap. :)
2013. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 ASOT ***** válasza:

Igen szívem de ezt akkor sem bírja mindenki elviselni.

Tudod ez néhány férfinál nem működik, mert ő a domináns fél a kapcsolatban. Égő számára ha a nő fizet, vagy ha a nő vezet, vagy ha a nő fizeti a számlák nagyobb részét.


Van akit marhára nem érdekel az hogy a csajnak jobban megy, és el van vele mint a befőtt. Van aki meg nem.


légy türelmes és kitartó! Ahogy itt elmondod próbáld ezt nyugodtan megbeszélni a legközelebbi emberkéddel. Aztán vagy igen vagy nem.

2013. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!