Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes levelezésnél mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes levelezésnél mennyit "kell"/lehet/érdemes várni a képcserére, illetve a randira hívásra?

Figyelt kérdés
Egy netes fórumon megismertem egy lányt, alapból szimpatikus nekem a stílusa, értelmesen, normálisan ír, intelligensnek tűnik. Eddig váltottunk vagy 2-3 levelet, és talán én is szimpatikus lehetek neki. Szóval ilyen esetben mikor lehet képet kérni, hogy ne legyek túl nyomulós és "ijesztő", illetve ha benne van a képcserében, és külsőre is bejön nekem, akkor mennyi időt hagyjak, mielőtt elhívom valahová? Nem nagyon vagyok tapasztalt ilyen téren, szóval örülnék pár hasznos válasznak, előre is köszönöm.

2013. szept. 6. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
felesleges várni
2013. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:
Semennyit, alap dolog egy képkérés, az ember nem szeret a monitorhoz beszélni, hacsak nincs valaki akit oda tudna képzelni, és ezt a nők azért általában megértik.
2013. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább te küldj neki egy képet magadról valami vicces megjegyzéssel például bocs az illúziórombolásért.Aztán majd kunyerálhatsz tőle te is képet vagy majd küld magától.2-3 levélre még nem szoktak ugrani a lányok kicsit több kell hogy egy ismeretlennel találkozzanak,de embere válogatja valaki egyből ugrik.
2013. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igazából jártam már úgy, hogy hosszabb ideig levelezgettünk, aztán kértem képet, mire mindenféle kifogásokkal meg félelmekkel előjöttek, holott nem vagyok bunkó vagy tolakodó, nem vagyok agresszív, sőt azt hiszem, eléggé intelligensen állok hozzá a dolgokhoz, mások problémáit, félelmeit is igyekszem tolerálni, hiszen én se vagyok tökéletes, és nekem is voltak gondjaim, félelmeim.
2013. szept. 6. 21:36
 5/7 anonim válasza:
én is nehezen adok képet.szerintem ha alap ismerkedés megvan,jöhet a képkérés,és azt nem utasítaná vissza :DD
2013. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 levél után már azért illene pár képet látni is a másikról. Bár kérdés, h most barátkoztok vagy ismerkedtek? Mert az előbbit lehet kép nélkül is...
2013. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem konkrétan "úgy" írtam rá, bár jó lenne őt közelebbről is megismerni. Szóval most csak úgy beszélgetünk különböző témákról, ezért nehéz eldönteni, hogy ez most micsoda. Az eddigiek alapján talán kölcsönös a szimpátia, úgyhogy azon gondolkodtam, hogy talán ideje lesz kicsit "nyomulni", aztán majd kiderül. Az a baj, hogy szerintem nehéz belőni, mikor teszek jót vagy rosszat. Ha túl korán lépek, az is baj, ha esetleg túl későn, az is baj, mert esetleg elmozdul a dolog a barátság felé, vagy túl sok mindent tudunk meg egymásról, ami miatt valaki esetleg kínosan érezhetné magát, mert utasítottak már el ilyen miatt is, pedig nem is randit kértem.
2013. szept. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!