Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha otthon általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha otthon általában meztelenül vagyok? Vagy egy pólóban+alul semmi.30/F.

Figyelt kérdés
Egyedül élek, jelenleg nincs is senkim, nem vagyok perverz vagy ilyesmi, csupán így érzem jól magam.. Haverokkal beszélgettünk valamiről és szóbajött, hogy az egyikük csaja ki nem állhatja, ha a pasi egy szál p.csben flangál otthon. Ti hogy álltok a dologhoz? Lányok-fiúk.
2013. szept. 7. 14:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Donald kacsa style :D
2013. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Sajnos most már ősz van, és nyárig várni kell az otthoni meztelenkedéssel.

Jó meleg lakásban lehet, de az nem olyan mint nyáron.

2013. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem túl higiénikus...
2013. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne higiénikus? Az ember nemi szerve -jó esetben- tiszta, ha rendszeresen mosakszik..
2013. szept. 28. 12:43
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Szerintem természetes dolog, ha szeretsz meztelenül lenni.

Sőt! A fűtött lakásban ma is jól éreztem magam ruha nélkül. :)

45/N

2013. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem gáz,de majd ha megszokod egyszer csak elfeledkezel róla és kimész a kertbe vagy beengedsz vkit így na az lesz gáz :D
2013. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Otthon vagy - azt csinálsz amit akarsz. :) Pláne ha egyedül vagy... és nem vársz senkit, és igen ha pedig jön valaki, akkor felveszel valamit. :)

Szerintem ne aggódj ezen... úgy van jól, ahogy jól érzed magad. :)

21/L

2014. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ugyan most tél van, de ezt a hülye szokást nem adtam fel:)
2014. febr. 5. 17:57
 19/20 anonim ***** válasza:

Én pedig női ruhában szeretek lenni otthon. Én is egyedül lakom.


24/F

2014. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A dánok is imádnak meztelenül mászkálni a saját lakásukban. Őket nem érdekli, hogy mások belátnak az ablakba. Dániában sok házban nincs függöny, és ez nem vicc.
2014. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!