Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólt hozzám?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmmel jöttünk haza a busszal. A busz tömve volt, álltunk a hátsó ajtónál, ott volt egy srác is, akit ismert a barátnőm. Felváltva beszélgetett velem, meg a sráccal. Én nem ismertem a srácot, így nem beszéltem vele. Mivel a busz tömve volt, kapaszkodni kellett, mondom mindjárt kiesek, erre mondja a srác mosolyogva: segítsek? Mondom nem szükséges, és mondja hogy még úgyis felfogna az ajtó. Szóval ilyen poénos váltottunk néhány szót. :D És szerintetek azért szólhatott hozzám, mert tetszhettem neki, vagy csak úgy?
2013. szept. 7. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből mindent túlértelmezni...
2013. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
a vaginádra hajt
2013. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz eldönteni, lehet, hogy csak azért kérdezte mert jó fej akart lenni különösebb indok nélkül, de az biztos, hogy szimpatikus voltál neki :)

Ismerkedj meg vele, utána szépen kiderül... :)

2013. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem akart bunkó lenni.. Bár én ilyen estekben legalább bemutatkozom, vagy ha én ismerem mindkettőt bemutatom aki velem van. De ez nem nagy beszélgetés volt még :D
2013. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem biztos h bejöttél neki, csak nem akart hülyének kinézni
2013. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne bonyolítsd már túl. Ha én beszélgetek valakivel, akinek ott egy ismerőse is, nem ignorálom csak mert nem ismerem..

Ilyen alapon a nyugdíjas nénik, akik minden idegennel leállnak beszélgetni, hogy ne unatkozzanak, nekik is tetszem, meg mindenki más is vagy mi? Nem kell mindent túlgondolni...

2013. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a női agy...
2013. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom... Hozzád szólt a szemét, biztos meg akar qrni. Atya ég...
2013. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, fogadjunk, hogy még tizenéves leányka vagy :D
2013. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert egymás mellett álltatok egy csomó ideig, és volt közös ismerős, aki mindkettőtökkel beszélgetett.


Tök logikus, hogy ti is szóljatok egymáshoz.


Megjegyzem, a barátnődnek illett volna bemutatni titeket, de, ha nem tette, neked mint nőnek be kellett volna mutatkoznod!

2013. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!