Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olasz pasig tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olasz pasig tényleg csak megdugni akarnak?

Figyelt kérdés
Milyenek az ágyban?
2013. szept. 7. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A magyarok is. :D
2013. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Wow, a két kérdésed így egymás után azért feltételez egy-pár érdekes dolgot rólad.


Amúgy meg miből gondolod hogy biztosra lehet állítani hogy mi vonatkozik az összes olasz fickóra? Temperamentusosak és náluk ez valamilyen szinten hagyomány számba mehet talán úgyhogy lehet jobb mint a többi, még mielőtt valaki elkezdi, nem, én még nem voltam olasz csávóval >:\

2013. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi Szkúzi
2013. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát az olaszországi nyaralásom után a következő következtetést tudtam levonni. Észak olasz: lehet normális. Dél olasz=cigány.
2013. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát még mindig ott tartotok, hogy általánosítva tesztek fel kérdést? Hogy lehetne már válaszolni erre, hogy milyenek az ágyban, de most komolyan? Miért a magyarok milyenek? Mindegyikük más és mindegyikkel más nem? Nincs két egyforma ember max hasonló így már elég nehéz általánosítani (persze itt is van kivitél, de ez most nem az...)
2013. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
túl sok jót nem hallottam róluk. Nagy száj kis pööcs :)
2013. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#2, a válaszod ugyanazt a pár dolgot feltételezi rólad. :P


Kérdező: többnyire igen. Átlagosak.

2013. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!