Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem. Lefeküdtünk, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Lefeküdtünk, de van barátnője. Azt mondta szeret, de a barátnőjét is, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szerelemes vagyok egy srácba,már 6 éve,persze voltak kisebb "szünetek" amikor hosszabb ideig nem láttam és egy kicsit halványult a dolog ,de amint megint láttam újra teljesen elöntött,ez az érzés… Anyukám jóba lett egy családdal és mondta,hogy mind megvagyunk hívva hozzájuk. (1 hónap múlva mentem csak el)A srác családjával lett jóba. Nagyon kellemetlenül éreztem magam. Kiderült,hogy van barátnője 1 hónapja. Sokat beszélgettünk és sétáltunk,kérdezősködött,hogy van-e barátom meg ilyenek,de ő nem igazán beszélt a barátnőjéről. Aztán tegnap délután kimentünk hozzájuk,lekéstük az utolsó buszt (távolsági busszal kell hozzájuk menni,az pedig 19.30-kor megy utoljára) anyum felhívta a nővéremet,hogy jöjjenek el értünk,de azt mondta,nem jönnek,mert a barátja ivott. Vissza mentünk hozzájuk,mondták,hogy nyugodtan aludjunk ott. Sokat beszélgettünk a sráccal,de már csak ketten. Sokáig fenn maradtunk,már mindenki lefeküdt mi meg csak beszélgettünk. Elmondta,hogy 7.-es korától szerelmes volt belém,10.-es koráig. (Egy évig nem láttuk egymást,ekkor én 9.-es voltam ő pedig 11.-es. Elmondtam,neki,hogy 6 éve szeretem,persze már nem olyan erős a dolog,megcsókoltam,hagyta. Lefeküdtünk egymással,de ez több volt mint szex. Utána mondta,hogy még mindig szeret,csak,hogy neki most van barátnője és őt is szereti,de nem úgy. És nem akarja megbántani... Azt mondta összezavarom és,hogy félne valamilyen szinten belemenni egy kapcsolatba velem,mert én úgyis csak megbántanám. (Ezt azért gondolja így,mert anyám elmondta neki,hogy általában leghosszabb ideig 1 hónapig vagyok oda valakiért,de ez nem olyan bejövős dolog,mert őt szeretem. Ő eddig az első és utolsó srác akit tényleg szeretek. Mit kéne most csinálnom? Azt mondta a barátnőjét is szereti,de nem úgy,inkább csak barátságból...

17/l

Bocsi,hogy hosszú lett és kicsit zavaros!



2013. szept. 7. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
10 miatyánk , 100 felülés. Naponta. Száz napig.
2013. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

jól átverted magad!

sehogy

2013. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
addig amíg bnője van, addig te csak egy kellék, lehet szexre jó voltál de amúgy a bnőjével marad. nem irigyellek, nem kellett volna lefeküdnötök
2013. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
esetleg hármasban!
2013. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ezt neki kell eldöntenie, de ne hagyd, hogy te legyél a második. Ha tényleg szeret, akkor jobb ha átgondolja, hogy szereti-e a barátnőjét...


19L

2013. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
80%

Nem értem mi a francért feküdtél le vele, ha egyszer tudtad, hogy kapcsolatban van. Nem vagy rosszul magadtól?

Hogy mit kéne csinálnod? Békén hagyni őket és legközelebb képzeld magad a srác barátnője helyébe, akkor talán rájössz, mennyire gusztustalan dolgot tettél.

2013. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
17 évesen dugni nem semmi! Szörnyű ez a mai világ...
2013. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
önző emberek vagytok hogy még dugtatok is. jobb lenne ha a barátnője kidobná mint macskát ***ni és ti egymáséi lehettek Isten nevében mind 2 gusztustalan ember. :)
2013. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ejnye no.


Hát ezzel a helyzettel nem tudsz most mit kezdeni, várd meg, amíg szakítanak.

2013. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Gusztustalanok vagytok mindketten. Nem hánytok magatoktól, úgy őszintén? Nagyon nagyon remélem, hogy 1x te is olyan helyzetbe fogsz kerülni, meg ő is, mint az a barátnő.

Te csak egy szex-kellék voltál az ő számára. Undorító... fujj, felfordul a gyomrom az ilyen emberektől. Imádkozz, hogy az a bizonyos barátnő ne kaparja ki egyhamar a szemed.

2013. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!