Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy tűnik, velem csalta meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik, velem csalta meg a barátnőjét. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy olyan munkahelyen dolgozunk mindhárman, ahol ott is kell lakni. A dolgozók nagy része erősen vallásos, ezért bár születnek kapcsolatok, nem reklámozzuk őket, nem tudjuk, hogy ki kivel mit csinál. Én május elején lefeküdtem egy sráccal. Egyszeri alkalom volt. Most viszont az éjszaka közepén bejön a lakótársam és kérdezgeti, hogy mikor feküdtem le vele és hányszor. Elmondtam, nem volt rám dühös, mondta, hogy ne legyek megijedve, semmi gond. Aztán kérdeztem, hogy járnak-e, mondta, hogy igen és kiment. Aztán egy idő után sírást hallottam, meg hogy a barátnőjével beszélgetnek valamiről. Nagyon úgy tűnik, hogy az a pasi megcsalta velem a barátnőjét. Ha tudtam volna, hogy barátnője van, elhajtom a francba mikor próbálkozik. Most mit tegyek?

21/L


2013. aug. 10. 02:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Semmit, nem tehetsz róla nem tudtad. A csávó egy aljas köcsög, most két emberrel is kib.aszott.

Nyugodj meg és felejtsd el.

2013. aug. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
valami krisnas vagy vagy mi?
2013. aug. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nem szívesen dolgoznék ott nálatok. ki tudja, ki kivel kavar, nem jó légkör, ráadásul vallásosság látszatába öltöztetve az egész, a hideg kiráz tőle. nagyon zavarna, hogy mindenki mindenkivel, miközben én meg próbálnék normálisan a munkámmal foglalkozni, undorító kétszínű hely az ilyen, veletek együtt!
2013. aug. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én szeretek itt lenni, általában jó a légkör. És nem kavar mindenki mindenkivel. Csak ahol 45 ember van összezárva, ott történnek ilyenek. Nem vagyok krisnás.
2013. aug. 10. 02:18
 5/15 anonim ***** válasza:
te hol dolgozol most komolyan?
2013. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szcientos vagy? Az ilyen kamuvallás.
2013. aug. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egy farmon, külföldön. Nem vagyok semmilyen szekta tagja, a kérdésre válaszoljatok, ha lehet.
2013. aug. 10. 02:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Hihető!


Ne csinálj semmit. Nem kell.

2013. aug. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én se vagyok szektás,csak szeretek fehér lepedőben járni.:D
2013. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó, akkor szektás vagyok, tök mindegy igazából, a kérdésre kéne válaszolni.
2013. aug. 10. 02:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!