Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik a fontosabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb-Ha egy lány jól öltözött vagy ha jó az alakja?
2013. szept. 7. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2.
2013. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kettő miért zárja ki egymást? Ha már választani kell, akkor legyen jó az alakja. Majd felöltözteti valaki.
2013. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mind a 2 számít -.-"
2013. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem zárja ki,csak érdekelne,hogy ha muszáj lenne választani ti melyiket választanátok.:)
2013. szept. 7. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy jobban öltözött :) 19F
2013. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok ha jó az alakja és úgy öltözködik mint 1 ókori nem tudom mi lehet akármilyen alakja...nem tetszene. Ruha nélkül meg nem hiszem, hogy élnek emberek:D Ha csak nincsenek ősemberek xd
2013. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az alakja legyen jó... mert ha oda kerülünk úgyse lesz rajta ruha...
2013. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki jól öltözzön, jó divatos cuccokat vegyen fel ahhoz pénz is kell, amit vagy magának kell megszereznie vagy a szülei adnak, mindenesetre jó anyagi körülmények között kell hogy legyen. Viszont az alakodat simán formálhatod mozgással, sporttal, futással stb. Tehát én azt mondom hogy a második.
2013. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

De kérdés, hogy mit értesz jól öltözöttség alatt. Mutathatnál példákat és akkor lehet tudnék válaszolni.


A jó alak valamilyen szinten adottság is. Bár nagyon nagyrész lehet formálni, de amit a nők csinálnak alakformálás alatt meg ami lesz az eredménye, nekem inkább vicces. :D Koplalnak meg rázogatják a feneküket időnként és akkor egy idő után deszka vékonyak lesznek :D


Az öltözöttség is furcsa kérdés. Az öltözködést ugye lehet befolyásolni, kevés pénzből is lehet stílusosan öltözni. De az öltözködés lehet magamutogató is.

2013. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten vonz, ha egy szexi, jó alakú nő, valami laza otthoni, vagy játszós ruhában találkozik velem. Ezt már az intimitás egyik fokának tartom. A lényeg minden apró részletét úgyis lesz alkalmam felfedezni. Az meg nem dob fel, hogy mindenki csorgassa a nyálát a nőmre.
2013. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!