Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos, antiszociális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, antiszociális, félénk fiúk:mi a fontosabb nektek 1. egy nő aki figyel, segít, érdeklődik irántatok vagy 2. a magányotok, az önsajnálat, a magatok lelki világa, a gépetek, a világ és az emberek iránt haragotok?

Figyelt kérdés
Nem kritizálos, vagy lenéző, megalázó kérdésnek szántam. Csupán kiváncsi vagyok, hogy egy magányos, zárkozott fiú szeretet dózis beadásakor változtatni tud-e a tehetetlenségén, a személyiségén?
2012. aug. 28. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Legtöbben tudnak változni :) az a baj hogy semmit nem tesznek érte csak várnak a csodára... és amikor megtörténik akkor változnak:D
2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb ilyen srác többnyire nem ok nélkül lesz ilyen.Főleg a beképzelt magukat sztároknak tartó ribik miatt.
2012. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
A legfontosabb, hogy a csaj ne keverje össze az antiszociálist az aszociálissal.
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp azért lettem ilyen, mert senki sem szeretett engem. Ha lenne lány, aki megölel, kimutatja, hogy szeret és nem utasít el, úgy, mint nő a férfit, akkor ma én is optimistább, vidámabb, boldogabb ember lennék.
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy optimista vagy annak semmi köze ehhez csak rajtad áll mindenki képes boldog lenni ha igazán akar... pozitivan kéne hozzá álni a dolgokhoz...
2012. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Én próbáltam változni,de ugyanolyan agresszív állat vagyok mint voltam,valamiért mindig visszaesem,pedig edzéstervet is váltottam.Egy darabig normális voltam amíg csaptam a szelet egy lánynak,de úgy érzem,hogy megint rossz úton járok.Amúgy egy lány szerintem megváltoztatna,csak mindig elbaltázom,mert félénk vagyok.

21/F

2012. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vegyes!A gépem,a lelki világom,egy nő aki segít!Ezek a fontosak.
2012. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok turelem kell hozzá,megkockáztatnám,hogy ëvek. Nekem viszont nincsenek ëveim,ugyhogy osszejottem egy kedves,vicces,nem gátlásos sráccal:D
2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
24%

na most: ebben a kérdésben 1 kalap alá vettél: betegséget,subkultúrát,stílust,filozófiát és még sok sok mást amiknek semmi közük 1máshoz :)


az aszociális lelki / öröklődési okokból KÉPTELEN a társadalomban létezni A típusú autista.

az antiszociális ugyan ilyen eredetből veszélyes a társadalomra.

attól h vki félénk / magányos / v épp a gép előtt ül még nem lesz 1ik se sőt ez utóbbi sztem szöges ellentétben áll mind kettővel de minimum az aszociálissal. tekintve h a netnek is vannak íratlan szabályai.

attól h vki épp olyan periódusban van h mindenből elege van még nem lesz se aszociális se antiszociális.

ami a gépet illeti: ez a "kocka" subkultúra része:) ide jönnek még pl a képregények mangák manwák képregényfilmek stb stb. az is 1 közösség oda se járnak aszociális / antiszociális egyének.


világ és az emberek iránt érzett harag: így kollektíve? ezt úgy hívják h punk :) filozófia, stílus, subkultúra, esetenként életmód. de nem aszociális és nem antiszociális lévén az betegség :)


+ ezeket a fogalmakat gondolom nem tegnap találták ki így felmerül részemről a kérdés h mennyire képezhetőek le ezek 1 olyan világra ahol minden sarkon megkaphatsz 1 10 évest v épp bárkit megölhetsz 1 kis olajért?

2012. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát a 1. lenne nekik a fontos, de azt nem képesek megbecsülni... sajnos én beleestem ebbe a csapdába és megsajnáltam valakit, aki itt hirdette magát, hogy nincsenek barátai... lelkiztem vele hónapokig, a hála: köszönöm megtaláltam a páromat, aki férfinak néz (egy erősen szuicid lányt talált aki neki nyavalyog ugyanúgy, ahogy ő tette nekem). Az ilyen emberek mazochisták nincs értelme segíteni nekik csak szenvedni szeretnek.
2013. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!