Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul, de nem kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul, de nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Kb két és fél évvel ezelőtt megpróbált egy srác felszedni, de nem hagytam magam, azóta ha megyek bulizni vagy lagziba és ő is ott van mindig bámul. Nem egëss idő alatt, de a legtöbbször engem néz.

U.i. Nem csúnyultam meg, sőt sokak szerint meg vagyoo szépülve+ fogytam több, mint 10kgot. A srác pedig ilyen menő, dumás srác, a csajok buknak rá


2013. szept. 8. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
minek neked ilyen? ha úgyis egy csajozó gép, akkor előbb-utóbb úgyis emiatt lenne vége.. ilyenre nem érdemes adni
2013. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már egyszer visszautasítottad,szted mièrt akarna mégegyszer pofára esni? Ha akarsz tőle valamit,akkor most neked kéne jeleket adni,ha egyszer már nem vagy képes odamenni hozzá
2013. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!