Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek az ilyen szabados életvitelű lányokat?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik nagyon önállóak és talpraesettek, de emellett hajtja őket a kíváncsiság és a kalandvágy. Kiváló stílusuk van, zeneileg is, fesztiválok, koncertek állandó vendégei, cigaretta, fű, alkohol, bármi ilyesmi. Úgy viselkednek, mint a hippik, de a látszat ellenére nagyon okosak és tisztában vannak a világgal és van jövőképük, csak mégis a mának élnek. Mit gondoltok?
2013. szept. 8. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem
2013. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
azt, hogy köszi nem, nekem ilyen lány nem kell.. nem bírom, ha valaki narkós, piás, bagós.. eljár csavarogni.. a pénzemet egyedül is el tudom b.@szni, ha majd segítség kell hozzá ( ha olyan sok lesz ), akkor majd szólok, de nem ilyennek, mint, amit fenn feltüntettél
2013. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Tetszik, nem tetszik, a marijuana fogyasztása bűncselekmény, én pedig bűnözővel nem fogok összejönni. Innentől lehet akármilyen a hölgy.
2013. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én igen! Tetszik a felfogása. Meg legalább az ilyennek van egy minimális élettapasztalata, nem csak ül a sarokban és sírdogál, hogy milyen szar is az élet. :D
2013. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
nagyon nagyon nagyon NEM!!!!
2013. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
fű nélkül van...
2013. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól néz ki, időnként átjöhet kielégíteni, de csak ha nincs cigaretta, fű és alkoholszaga. Másra nem kellene.
2013. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem és kész!
2013. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
és s szexrők is így vélekednek? Ha igen hajrá, várom őket :)
2013. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, a szexet is szeretik.
2013. szept. 8. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!