Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szeretitek ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek ha lány karmol az ágyban? De úgy hogy már fáj (? )

Figyelt kérdés
Minden pasinak szinte eddig ezvolt a baja,mert ha szerintem még nemis karmolok durván ,már attól véres karmolás lett..de imádom ,van egyáltalán aki szereti vagy le kell ezzel állnom:S?
2013. szept. 3. 02:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
le kéne
2013. szept. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Az én barátnöm is karmol, de azt mondja hogy akor csinálja ha nagyon bejön neki minden.
2013. szept. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én is inkább akkor..
2013. szept. 3. 02:58
 4/36 anonim ***** válasza:
és egyébként... pontosan hol is karmolod meg az embert?
2013. szept. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
kar,hát,mellkas,csípő esetleg
2013. szept. 3. 03:00
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam :D a barátom imádja. persze estem már túlzásba véletlen én is, mondta is, hogy áú. akkor csak az ujjhegyeimet húztam végig a hátán utána. Néha meg kell tanulnunk visszább húzni a karmainkat bármennyire is élvezzük :P
2013. szept. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

A második vagyok.

Szerintem ezzel semmi gond nekem bejön egy bizonyos mértékig. Probáld meg egy kicsit gyengébben.

2013. szept. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Volt egy eset, lefogta a karjaimat a fejem fölött...(szintén imádom) és a saját tenyerembe mélyesztettem a körmeimet. (igaziak)

és nem vettem is észre, csak utána :D

2013. szept. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
* nem is
2013. szept. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Azért csak úgy csináljátok vadmacskák, hogy ne keljen másnap a suliban vagy a munkahelyen magyarázkodni. Na meg bizonyos testrészeket se nagyon karistoljatok! Pl szem, farok.......
2013. szept. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!