Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a fiú? Hátha valaki érti ezt. Mert én már mindenre gondoltam, egyszerűen nem értem.18/L

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést tegnap már kiírtam csak letörölték, mert h nincs benne elég adat(úgyhogy lehet már valaki kérte)...amit azért nem írok le, mert elég hosszú történet és akit érdekel elküldöm privátba:)

2013. szept. 9. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdés.
2013. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küld :)
2013. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó ennek így tényleg nincs értelme, ezért írtam h átküldöm üzenetben csal elég hosszú lenne it...
2013. szept. 9. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
küldjed
2013. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi kicsit hosszú lesz...és nem figyeltem a helyesírásra, mert siettem :/

Szóval én vagyok 18 a fiú 19.

Egy iskolába jártunk (ő tavaly érettségizett).

Én ebbe az iskolába évközben mentem át még kilencedikben (most avgyok 12-es) és hát mikor még ott sem voltam már voltak rólam pletykák bőven..(ez azért volt mert elég szép vagyok(most ezt nem egóságból mondom, mert én magammal nem vagyok elégedett csak mások mondják)plussz nem voltam egy nagy pasizós és kicsit antiszocc voltam és még nem nagyon nyíltam a fiúk felé)

De ez már mindegy..

Szóval egy évvel ezelőtt találkoztam ezzel a fiúval egy after buliban és oda jött hozzám, hogy jéé szia...blagyblagy..bemutatkozott, beszélgettünk (én nem engedtem neki semmi olyat, még smárolni sem smároltunk) aztán mondta h eddig nem mert leszólítani, mert h én vagyok a legjobb csaj a suliban és, h olyanokat hallott h nem beszélek fiúkkal meg blagyblgay (ez persze nem igaz) Jó ezeket tisztáztam vele, meg már így elszálltak ezek a pletykák.

Aztán másnap bejelölt facen és rámírt és beszéltünk. Suliban csak köszöntünk egymásnak, de látszott rajta h zavarban van és elis vörösödik. Aztán facen írt 2-3 naponta, meg egyszer összefutottam vele az éjszakai buszon és ott beszéltünk. Majd egy hónap után kb. abba hagyta az írógatást és nem beszéltünk egymással. Suilban ugyanúgy köszöntünk egymásnak továbbra is. Aztán egy másik afteres bulin jött oda hozzám a haverja, aki az osztálytársa egyben, úgyhogy ismertem őt is(akinek van barátnője), h menjek oda a fiúhoz, mert nagyon tetszem neki, de ő nem mer meg blagyblgay. Aztán én nem mentem oda, mert gondoltam eza fiú dolga, ha akar valamit..utána ez a haverja elkezdte nekem mondani h neki is annyira tetszem és h olyan rossz,h ott a barátnője, mert már egy éve odáig van értem és leakart smárolni...persze én nem hagytam és mondtam neki, h ezzel ne tegye tönkre a 2 éves kapcsolatát...utána kb két mondatot beszéltem a fiúval, mert kb összeütköztünk, de nem volt semmi, mert mennem kellett.Ezután ugyanúgy nem beszéltünk. Majd egyszer egy fél év után találkkoztam a fiúval egy ballagáson ahol a haverjaival volt és köszönt, de akkor is iszonyat zavarban volt és nem tudta adjon puszit vagy ne avgy h mitcsináljon...egyszerűen nem tudott mitkezdeni velem.(a barátai még ki is nevették h mit szerencsétlenkedik) Aztán utána sem beszéltünk és már látni sem lattuk egymást a suliban, mert ő érettsigizett meg ilyenek. Majd hallottam egy újabb értelmes plytkát rólam (ráadásul olyan lány mondta a barátnőmnek ezt akit én nem is ismerek), hogy én nyomulok a fiúra...ezen eléggé kiakadtam, meg már elegem volt ebből a sok hülyeségből amit hordanak rólam össze vissza olyanok akikkel még életemben nem is beszéltem..Ezért írtam neki egy üzenetet, hogy tud-eerről valamit, mert h szerintem én semmi olyat nem tettem amiből ezt lehetne leszűrni h én nyomulok rá, meg én eleve nem vagyok nyomulós lány..és akkor erre válaszolt ezt megbeszéltük és utána még egyszer beszéltünk facen, majd utána megint semmi egész nyáron.

Aztán tegnap találkoztunk egy buliban, ahol odajött hozzám rögtön puszival köszönt és elhívott beszélgetni..(kicsit részeg volt)Elkezdte nekem mondani, h nem meri elmondani az érzéseit, de h nagyon tetszem neki meg hogy blagyblagy. Én meg megkérdeztem tőle, h ez mire volt jó, hogy írt majd abba hagyta és azt mondta ezt nem mondhatja el, mert más ember is benne van és megigérte h nem mondja el, meg h ez bonyolult.. (én arra tudok gondolni, ha a haverja, mert neki is tetszem és ezért megegysztek h békén hagynak vagy nem tom..)

Aztán táncoltunk meg beszélgettünk és én kérdeztem h ő amúgy kit akar tőlem? Csak megdugni, mert azt nem fogka megkapni, mert nem vagyok benne egyéjszakás kalandokba...(Mondjuk sztemn erre már rájött) Mondta, hogy nem és h örül h ilyen vagyok és h ezt ne itt beszéljük meg, hanem mikor józan lesz és megigérte h írni fog holnap facen (vagyis ma...de persze nem írt) Aztán méh 20* elmondta h én vagyok a suli legjobb csaja meg h h lehetek iylen szép és h mindenkinek tetszem...meg h én egy 10+ vagyok ő meg egy 8-as...megy blagyblgay..aztán smároltunk...nem tudom miért engedtem...gondolom azért mert tetszik és gondoltam hátha lehet belőle valami..aztán elmentem megkeresni a barátnőmet ő mega haverjaihoz és akkor már csak mikor mentek akkor jött oda köszönni és vagy 20* megigértette velem h vigyázzak magamra és adott egy szájra puszit..

Szóval itt a történek vége...és nem értem h most ez mi?

Tényleg tetszem neki avgy csak megdugni akar? vagy én már nem értem ezt az egészet...

Bocsi h iylen hosszú lett :D És lehet néhány helyen értelmetlen volt csak már belefáradtam a fogalmazásba :D

2013. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jöhet:-)
2013. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm drága jó barátom h kiraktad...
2013. szept. 9. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát elolvstam, jó hosszú... de most, ha ki is alakulna valami és továbbra is ilyen bizonytalan lenne ez a fiú, szerintem nem lennél vele boldog. Keress egy 'férfit' =) - aki tényleg foglalkozik veled, odafigyel rád, és nem magyarázkodik.
2013. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legalábbis én a helyedben ezt tenném.
2013. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!