Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felfogta h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felfogta h nem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki néhány hónapja bepróbálkozott nálam, elhívott randira (kétszer is), de én leráztam, mert a külseje nagyon nem tetszik és akkor még nem is tartottam jófejnek sem. (persze nem ezzel az indokkal kosaraztam ki:D)

Így hogy eltelt néhány hónap már jól kijövünk és sokszor beszélünk. Már rájöttem h elég jófej, sok mindenben egyezik a véleményünk, de a külseje még mindig taszít. Tudom-tudom a külső nem minden, meg az nem számít, de én bevallom, nekem igen. Tehát most elég jól kijövünk, de nem szeretném, h újra bepróbálkozzon. Szerintetek megértette, h nem akarok barátságnál többet, vagy lehet h még újra megpróbálja? 18L



2013. szept. 9. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem, az az ő gondja. Zaklatót levegőnek kell nézni. Bár az sem mindegy, hogyan kosaraztad ki, elég egyértelmű voltál-e.
2013. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ilyen felületes vagy! szerencsétlen, ha nem vennéd észre, ígyis próbálkozik, te meg hát kösz taszít a külseje.. majd két év múlva meg jössz ide rinyálni, hogy jaj miért nincs barátom, miért vagyok szűz..
2013. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2#

Bármibe le merném fogadni, hogy a kérdező már nem szűz, amivel nincs is semmi gond.

inkább azért fog itt sírni mert őt is csak olyan férfiak találják meg akiknek minden külső és miután megdugták, kidobják a francba.


a kérdésre válaszolva pedig, szerintem megértette de ez is egyfajta próbálkozás. Most az a terve, hogy megkedveled és talán túl tudsz jutni a taszító külsején. Utalj rá, hogy csak barátként beszélsz vele nem máshogy.

2013. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.: elég egyértelmű voltam szerintem, de elsőre nem fogta fel és megpróbálta mégegyszer

2.: szerintem aki ennyi idősen azt mondja h neki a külső nem számít az hazudik (persze tisztelet a ritka kivételnek) én legalább bevallom h nekem az is fontos, de persze a belső is fontos. (ja és van barátom és nem vagyok szűz)

2013. szept. 9. 18:20
 5/9 A kérdező kommentje:

4.: köszönöm:) ez jó ötlet, csak az a baj h nem nagyon tudom hogyan utalhatnék rá..

miből gondoltad, h nem vagyok szűz? (ami mellesleg igaz)

2013. szept. 9. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
igen kell a külső is az összkép miatt, de annyira körülményes vagy, ha pl. valakinek egy centivel rövidebb a haja, akkor te jó ég, ez milyen? kb. ilyen vagy
2013. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Nem, nem ilyen vagyok. nem ismersz engem és nem láttad még ezt a srácot, az ő külseje bőven túlmegy az "egy centivel hosszabb a haja" kategórián számomra.
2013. szept. 9. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van az ízléséhez, nem kell mindenkinek igent mondani, aki érdeklődést mutat irántad. Ez nem felszínesség.
2013. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen srác vagyok, akit elutasított egy szuper csaj, és elsőre felfogtam, hogy ne próbálkozzak inkább, azóta már jobban megismertük egymást, és már nem taszítom, mert jól kijövünk, de tudom, hogy vannak még dolgok, ami miatt nem vágódok be nála ennyivel, szóval örülök, hogy egy szuper csaj barátja lehetek, bár tudom, hogy Ő is pont attól fél, hogy "többet akarok"...


Szóval ha elmondtad egyértelműen, és próbálkozik, akkor a pasi a "bimbó", mert nem fogja fel, hogy NEM. Aki ennyire nem figyel rád, az nyugodtan "bepróbálkozhat" 100x-is, akkor is "nem"-et fog kapni, és te nem leszel hibás.


Én sokszor buktam így bele, ezt is meg kell tanulni. :) (és amelyik lány kéreti magát (látszólag nem, de tudjuk, hogy akar) az meg a hazugságai miatt jobb, ha távol marad tőlem. :D


Szóval a kérdésedre a válasz: Nem biztos, hogy felfogta, de innentől kezdve nem a te problémád, akármi is lesz. (legyél egyértelműen távolságtartó barát, és akkor nem lesz gáz. :) ) 22f

2013. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!