Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúkat zavarja ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja ha egy lány a pszichiátriai intézetből jött ki?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy önként jött-e ki. Ha őrült pszichopata aki lemészárolta az intézetben lévőket és szabad lábon kószál, az veszélyes, és nem túl vonzó egy ilyen lány. Ha megygyógyult és tünetmentes akkor nem lehet olyan nagy gond, persze nem túl bíztató. Attól is függ miért volt bennt, mennyire volt súlyos.
2008. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld vele megbeszélni a dolgokat, ne h azt higgye h mert onnan jöttél akkor ki is használhat téged!!!
2008. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek volt valami betegsége, azt meg kell gyógyítani. Ha valakinek a lába törött el, az a baleseti sebészeten lakik egy ideig, akinek pedig az elméjével van gond, az a pszichiátrián. Aki kijön a sebészetről, az már tud menni, aki pedig kijön a pszichiátriáról, az már nincs megbomolva.


Nem tudom, hogy zavarja-e őket, mert nem vagyok fiú, de ha valamelyiknek ezzel lennének fenntartásai, nyugodtan magyarázd el neki, hogy nem nyaralni voltál ott...

2008. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem NEM! Legalább is engem ez hidegen hagyna... Légy bátor!
2008. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
engem nem zavar az elérhetőségem:...:P szerintem nem gáz senki sem tökéletes:)
2008. júl. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Satanné ***** válasza:
100%
Nem lehet általánositani, valakit zavar, valakit nem... De fontos, hogy aki udvarol Neked, neki azért mondd meg...mert ha késöbb derül ki lehet hogy rosszul fog neki esni, hogy nem biztál meg benne.. Ne aggódj amúgy, én most is pszichológushoz járok, és nem rettent el tölem még egy fiú se :)
2008. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Hát én pasi vagyok. Egy kicsit beszarnék töle. nem elrettentésnek mondom. De hirtelen ezek a dolgok jutnának eszembe. Ugye nem folyt meg párnával ha elalszok. ugye nem hisztzizik... meg semmi egyéb. Bár kinek mi tetszik.
2008. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
érzéketlen tahó geci :@
2008. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki rögtön "kiadni" magad. Ne mondd el, majd csak akkor, ha igazán közel kerültök egymáshoz. Egyébként engem is évekig kezelt pszichiáter és nem vagyok közveszélyes!!!
2008. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,mivel kezelték.más az agresszióra való hajlam,és ha valaki nem tud mondjuk egy tragédiát feldolgozni.
2008. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!