Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-nők! Járnátok (jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők! Járnátok (jártatok már) 2 m feletti pasival?

Figyelt kérdés
milyen érzés volt felnézni rá, (nem felérni) hasonlók...?

2013. szept. 9. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen. sokat hordanék magas sarkút.
2013. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem azok már túl túl magasak a 172 cm-emhez, annyira nem az eseteim. Jobban szeretem a 185-190 cm közöttieket.
2013. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

161 cm vagyok a barátom meg 193cm :) Nekem tetszik :$ és imádom.


Szerintem ha 175 + akkor nem annyira durva.

2013. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

legalább sokszor hordhatnak magassarkút :) amit egy lány 175-185 cm nem igazán tehet meg sok fiú mellet

utolsó voltam

2013. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 2m körüli barátom, nekem kifejezetten tetszenek a magas fiúk, valamiféle biztonságérzetet kelt bennem. Amúgy is imádom a magas sarkú cipőket, úgyhogy ez csak előny.
2013. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam tipikusan felszínesnek, de az én 160at meg nem ütő magasságommal ez rajthátrány nálam. Az ideális férfi számomra egy egyenrangú partner, nem pedig egy alulnézetből közelíthető, hozzáférhetetlen éteri testőr, és ilyen kisugárzást a 170 cm környékiek inkább közvetítenek, mint a kétméteresek.
2013. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel 179 cm vagyok, így igen, szívesen járnék magas pasival, ha arányos, és szép arcú.(belső tulajdonságok is fontosak persze:) ) bár én azt vettem észre, hogy a magas srácoknak az alacsony, barna hajú lányok jönnek be. Én meg magas, vörös vagyok o.O
2013. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

165 cm vagyok.

Volt olyan exem,akinek egész magas családja volt,

a húg és nővér volt 190 körül,az exem 2 méter,

az anya is 175-180 körül,az apa meg még magasabb

volt,mint 2 méter,hát mit ne mondjak nagyon kellemetlen volt,nem láttam magam a tükörben,a zuhanyzót alig értem fel,az exem mindig elviccelte,hogy milyen jó neki,hogy

mindig felnézek rá,úgyhogy magassarkúban jártam,mint általában is,meg felálltam mindig egy kis emelkedőre,úgy fel tudtam nézni rá :D


21/L

2013. szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21/L vagyok,hogy járnak-e 2m feletti pasival?

Így utólag nem biztos,akkor elég volt.

2013. szept. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!