Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szóltok egy ilyen...

Lányok mit szóltok egy ilyen fiúhoz? Jártatok már vagy járnátok ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Fura, ritka eset vagyok, aki genetikai okok miatt megrekedt egy tini srác testében és fura mód lelkileg is ott van még, félig gyerek szinten. Általában 15-17 évesnek szoktak nézni és gondolom ezért is van, hogy tini csajok szoktak szemezni vagy megnézni inkább maguknak. Facebookon is csak tini csajok, ilyen 13-15 évesek szoktak kezdeményezni nálam, bár a való életben nem szoktak lányok kezdeményezni, csak régen középsuliban egy csaj, de egyébként úgy vettem észre, hogy most is csak a tini csajoknak jövök be, ott is csak azoknak, akik inkább a kisfiús srácokra buknak, akik a vén emberes vonásúakra, azoknak én egy nyomi gyerek vagyok. A legjobb vicc, hogy sokan úgy kezelnek alapból, mint egy gyereket, akik nem ismernek, ha megtudják a korom, akkor meg csak csodálkoznak, tátva marad a szájuk meg egyből mondják, hogy sokkal fiatalabbnak gondoltak.
2013. máj. 29. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyen betegség ez? Meg amúgy hány éves vagy?
2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem betegség hanem későn érő típús
2013. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy elképzelhető. Ha meg van a komolyság benne akkor miért ne? A gyerekes emberekkel nincs nagy baj, amíg nem csinálnak fatális badarságot.

Amúgy megmondanád a betegséged nevét?

2013. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 25 éves leszek és 17-18 évesnek néznek, a barátnőm 20 éves. Bátyám már 28 éves, ő is egy 7-8 évet letagadhat a korából, az ő barátnője 21 éves. Nem csak te vagy így ezzel! 24F
2013. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27 éves létemre engem sem néznek sokan még 18-nak sem, mert fiatalos az arcom, hajam, testalkatom és a hangom sem túl mély. Ráadásul vezető beosztásban dolgozom pénzügyi területen, volt hogy a munkahelyemen gyakornokfiúnak néztek, akik nem ismertek. Ennek ellenére én csak a pozitív oldalát tapasztalom, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál, nem hinném, hogy ebből hátrányom lenne.
2013. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!