Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, hogy egy lány nem a csúnyasága, hanem a szépsége miatt félénk?

Figyelt kérdés
Eddig csak az ellenkezőjéről hallottam, meg sok ilyen kérdés is van itt, hogy valaki nem elégedett a külsejével, és ez önbizalomhiányt okoz nála. De hogy lehet valaki félénk az előnyös külseje miatt? Talán attól fél, hogy az irigyei megutálják, bűntudata van? Miért nem tudja viselni a szépségét?

2013. szept. 10. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kedves utolsó válaszoló. :)


7-es voltam

2013. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Általános felső tagozattól kezdve én is sok piszkálásnak voltam áldozata, de fiúk részéről is. Így a kb. derékig érő hajam egy rosszul elsült gonoszkodásuknak hála pl. vállig vissza kellett vágatnom. Gimi elejétől anyám is folyton azt sulykolta belém, hogy csúnya vagyok, az utolsó években (mikor elegem lett és a közben megnőtt hajamból másmilyen frizurát vágattam) benyögte, hogy "pedig kislánynak olyan szép voltál". Ez volt a kegyelem döfés. Egyszerűen nem tudom szépnek találni magam, pedig sokan mondják, hogy aranyos és helyes vagyok, vagy, hogy nagyon szépek a szemeim (amire anyám kicsi korom óta csak azt tudta mondani, hogy "csirke szemeid vannak").


Pár napja meg azzal jött, nem adnék-e neki a szalagavatós képeim közül neki, mert vinné mutogatnia kollégáinak, mert hogy olyan szép vagyok azokon. Magamban nem kicsit háborodtam föl ezen.


Illetve néha nem értem, mit bámulnak úgy rajtam az utcán, így a kirakatba hiba keresés (mint ahogy a 9-es is említi), nálam is van néha.


Nem tudom eldönteni, hogy mi van. A belém sulykolt képnek hála nem látom magam szépnek.

2013. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!