Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hová tenni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hová tenni, mit gondoljak, hogyan bízhatok benne ezek után?

Figyelt kérdés
A történet röviden. 8 éve élünk párkapcsolatba. Vannak kisebb-nagyobb viták, de mindig megbeszéljük, azt mondja szeret. Van egy nővérem, ő is 6 éve párkapcsolatban él, normális kapcsolatban. Mindketten gyermektelenek vagyunk. Nővérem már gondolkodik azon, hogy babát szeretne, én is szeretnék már, és beszélgettünk erről. Majd amikor nővérem egyik alkalommal haza ért tőlünk, a párom az én telefonomról küldött neki egy sms-t (mert a páromén nincs kredit, illetve a kimenő üzeneteket nem menti el a telefonom): hallja, hogy babát szeretne, és ha gondolja ő szívesen csinál neki babát. Majd megkérte, ne írjon vissza erre a számra (mert ugye az én telóm, és akkor megtudom mit írt a hátam mögött) Tesómmal ma beszélgettünk, és ő mondta ezt el, illetve, hogy teljesen ledöbbent, ahogyan én is. Nem tudjuk hová tenni a dolgot. Most mire gondoljak? Hátam mögött ajánlatot tett a nővéremnek, ill. ha nővéremnek ezt mondja, vajon a hátam mögött még kinek. A baj az, hogy éppen mostanra terveztünk egy összeköltözést 4-en, ezek után tesóm nem szívesen, amit megértek. Beszélni szeretnénk majd vele 6 szem közt (mintha én erről nem tudnék) mert lehet ez most a kettőnk kapcsolatát is átminősíti. Biztosan védekezni fog, hogy csak viccelt, de azért az ember szerintem viccelni nem viccel ilyesmivel. És ott az esemes vége, hogy ne írjon erre a számra választ (el akarta titkolni, hogy meg ne tudjam)Illetve nem gondolta, hogy tesóm ezt elmondja nekem??? Adjatok tanácsot légyszives! A vőlegényem, és közös jövőt terveztünk (mondjuk soha nem vett el, pedig tudja mennyire szerettem volna, mindig a pénzre fogta, hogy tudja lagzit szeretnék, és azt ő nem tudja megadni) Mit tegyek??? Köszönöm
2013. szept. 10. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos ezt mindenképpen beszéljétek meg és én a helyedben nagyon meggondolnám hogy ezekután hogy bizzak eg benne tuti egy ideig ég nem mennék hozzá és figyelnék nagyon miket csinál aztán idővel ha ugy látom bizonyitott még mindig meg lehet beszélni... ne hamarkodj el semmit, azért ez igy durva vicc lenne...
2013. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!