Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok miért akarnak ilyen nagy arányban keveredni?

Figyelt kérdés
Megkövezhettek de engem zavar, hogy ha egy lánynak adódik lehetősége, hogy összejöjjön valami ázsiaival. arabbal. vagy négerrel könnyebben odaadja magát neki csak mert egzotikum. Míg a magyar srácnak küzdenie kell egy lányért és így se biztos a siker. Annyi a lényeg, hogy tényleg nincs ennyi tartásuk a lányoknak? Csak engem zavar?
2013. szept. 10. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
*Tisztelet a kivételnek.
2013. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
francnak sem kellene néger se meg ázsiai se :D
2013. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagy döntse már el az adott lány, kivel akar együtt lenni...
2013. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bummer ***** válasza:
100%

Tévedés. Inkább a legtöbb mai magyar srác (valószínűleg társadalmi sztereotípiák és devianciák miatt) túl görcsös, frusztrált, bizonytalan.

Ismerek egy brazil lányt aki mondta, hogy míg náluk az a normális, hogy egy brazil srác ha beindul egy nőre, akkor akárhányszor akármennyire elzavarhatja is, addig megy amíg vagy eredményes nem lesz, vagy meg nem unja. Addig pedig egy csepp bizonytalanságot se mutat, nem görcsöl, csak könnyed és magabiztos. Ez természetesen cseppet sem zavarja őket, hisz akkor is ezt a "táncot" járatják velük, ha bejön a férfi nekik. Ellenben mikor ide került magyarországra, amikor természetes módon (nem bunkón, csak a szokott "násztánc" formában) visszautasította, a legtöbb srác az első próbálkozás után vagy feladta, vagy láthatóan kétségbe esett.

Ez csak egy példa a millióból, órákat lehetne taglalni kulturális, szociológiai és pszichológiai eszmefuttatásban, hogy mi miért van a mai társadalomban, de érdemes elgondolkodni rajta.

30/F

2013. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon hülye vagy!
2013. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tisztára XIX.század. Mindegy.:D


Amúgy engem nem zavar,nekem mindegyik egyformán ember,egyforma esélyekkel,nem a rasszok döntik el,hogy valaki bejön,vagy sem,és főleg nem a külső dönti el,hogy hamarabb lefeküdnék vele vagy sem. Amúgy nem csak rájuk vonatkozik,a "páwák" és más nagymenők esetén is ezt teszik,nem kell ahhoz feltétlen más rasszba tartoznia a srácnak,csak kell valami,ami okot ad,hogy "menőzhessen" a "pasijával".Majd kinövik. :D

17L

2013. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nagyon hülye vagy!
2013. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

az én párom is külföldi...


a magyar férfi: (tisztelet a minimális kivételnek)unalmas, nincs benne tűz, megalszik a szájában a tej...hiányzik belőle mindaz ami egy déli típusú férfiban minden erőlködés nélkül "csak úgy" ott van...és ezen kívül még sorolhatnám a holnapig... hát ezért!

2013. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem különösebben akarok "keveredni", de a rasszizmust is elítélem. Ugyanazok az elvárásaim bármilyen rasszú pasik felé, ha úgy adódna, hogy beleszeretek egy nem europid srácba, akkor vele járnék. De ha nem, akkor nem fogok csak az egzotikum miatt összejönni egy más rasszúval, ahogy egy magyarral sem jövök össze csak azért, mert magyar.
2013. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!