Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asztrálutazás révén ti ellátog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asztrálutazás révén ti ellátogatnátok életetek szerelméhez akivel már nem vagytok együtt? Megnéznétek hogy él, kivel, mit csinál stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek fájdítanám a szívem? Egyáltalán minek akarnék belepillantani más magánéletébe. Valószínűleg nekem is lenne sajátom, és élném mással az életemet.
2013. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hogy "életem szerelme", tehát hogy egyszer annak hittem, vagy hogy tényleg életem szerelme csak valami miatt nem lehetettünk együtt. Előbbinél igen, utóbbinál nem.
2013. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A. Bundy ***** válasza:
látom nagyon unatkozik itt mindenk, asztráutazás komolyan? Én mondjuk a télapót nézném meg miközben a húsvéti nyuszit nyúzza meg az excaliburral :D
2013. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mással van és ez fáj neked akkor abból is látszik hogy nem életed szerelme. Az élet már csak ilyen. Az ember néha úgy érzi öngyilkos akar lenni csalódás és szerelem miatt, de az igazság az hogy nem érdemes mert 10-20 évvel később már a nevére sem emlékszik.

Amúgy igen a válaszom. Én az exeimnek utánanéznék, de nem azért hogy fájdítsam a szívem, hanem csak akkor ha úgy fogom fel hogy őt már inkább barátként tudnám szeretni. A lelkek (a volt szerelmeid) amúgy biztos hogy jóban vannak, tehát hiába nem vagy együtt mondjuk az exeiddel a földi síkon, attól még odaát csakis tiszta szeretettel vagytok egymás iránt.

De amúgy jó móka lehet :P Ha valaki engem érdekel és ilyen szinten menne az asztrálprojekció akkor biztos utána néznék és persze sok másnak is. Pl utazgatnék, New Yorkba mennék, konferenciákat lesnék ki stb. Pl hogy lehet az hogy a Coca cola fejesei ilyen hülyeségeket találnak ki zárt ajtók mögött. Asztrálprojekcióval lehetne ezt csekkolni.

2013. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Termeszetesen. Csak ugy latogatnam meg, hogy ne jojjon erte ra.
2013. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!