Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy feleljtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feleljtsem el életem szerelmét úgy hogy barátok maradjunk? Régen együtt voltunk, de most a legjobb barátjának tart, és nem érdeklem már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
töröld ki
2013. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha!

Inkább engedd el és ne találkozzatok többet, mert így nem fogod tudni elfelejteni, bármennyire is fáj hidd el jobb lesz így csak kikészítenéd magad, nem fogsz tudni barátként nézni rá mert abba fogsz reménykedni hátha megint beléd szeret és együtt lesztek, de ezek csak hiú ábrándok.. tapasztalatból mondom, hogy jobb lenne nélküle.

2013. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem birnam ki,mert inkabb vagyok a baratja es mindent tudok rola,minthogy ne lassam tobbe,es azt se tudjam hogy el e meg:(
2013. szept. 7. 22:37
 4/6 viktor123456 ***** válasza:
Kúrj mással párat. :-)
2013. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha a legjobb barátjának tart, akkor tulajdonképpen érdekled, csak másként. Majd benned is átalakul a dolog... Én is voltam így, és a barátságunk még ma is tart, 15 év elteltével. Nagyon jó érzés, amikor beszélgetünk, mert a régi szerelem emléke megszínesíti. Ő mindig különlegesebb lesz számomra, mint a többi barátom, és ez szerintem fordítva is igaz.
2014. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne törődj vele,ne vedd fel a telefont és szakíts meg vele minden kapcsolatot.Ez a legegyszerűbb és legésszerűbb megoldás,hidd el nekem.

Nálam évekig ment ez a huzavona az exemmel,mert szerettem és mindent elnéztem neki. Aztán besokalltam és elegem lett,van amikor a szerelem már nem elég,ne hagyd magad és állj a sarkadra!!

Nálam nem ment ez a "legyünk barátok" c. műsor. Több okból kifolyólag is,meg azért sem mert részemről ez több volt a barátságnál még a szakításunk után is. Ezért döntöttem úgy,hogy nem foglalkozom vele. Nem könnyebb de legalább már nem ezzel foglalkozom és 1x biztosan túl leszek rajta,ahogyan te is hidd el! :)

Sok sikert!! ;-)

2014. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!