Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya lányok/fiúk, ha közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok/fiúk, ha közeledik felétek egy szép srác/lány ti hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
Akik csúnyának gondolják magukat,hogy érzitek magatok ha valaki olyan közeledik felétek aki "szép"? Elhiszitek,hogy tényleg érdeklődik felétek és nem csak szórakozik?

2013. szept. 10. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

ha fiú, lecsapom a fejét.

ha lány, akkor lesz ami lesz.

2013. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megijedek
2013. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csúnya vagyok! És már közeledett olyan aki nagyon bejött nekem...Természetesen egyből levágtam csak meg...ni akart, mert arra jó lennék, ha már csúnya vagyok, mert van rajtam luk...:@ :@ :@
2013. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan elfutok ,nehogy meglásson!
2013. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sajtoreferens ***** válasza:
Ronda vagyok, de hatalmas farkam van és nagyon kedves is vagyok, és úgy látszik ez elég, úgyhogy természetesnek veszem a közeledéseket.
2013. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg meglepődnék, lehülyézném, és megkérdeznem hogy ez e a kész átverés show:)
2013. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Dejó, hogy nekem nincs ilyen gondom :D

Nincs ronda ember, csak igénytelen. Hosszú, zsíros hajú, cigánybajuszos, 80dioptriás szemüveges kövér fiú, pattanásos bőrrel, vékony lábakkal és karokkal, büdös szájjal, stb...

Megoldás: Borotválkozás, haj és bőrápolás, egészséges étkezés, edzés, fogmosás, fogorvos, majd jöhetnek a márkás menő ruhák, amik jól állnak rajta. Lányoknál úgyszintén.

2013. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
elfutok ès megdobom cipôvel
2013. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többnyire relatív, mi számít csúnyának. A nők többsége nem a külsőre hajt egyébként se. Ezt tanúsíthatom.
2015. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!