Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem. Van néhány lány barátja, de az egyikkel különösen jóban van. Lenne néhány kérdésem. (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés

A lánynak van barátja de mégis olyan rossz látni ahogy dumálgatnak, meg ülnek egymás mellett a padon es nevetgélnek meg beszélgetnek. Multkor a lány állt a folyosón és az a bizonyos fiú odatámaszkodott mellé (nem föléhajolt csak egyik kezét a falnak tamasztva allt mellette) még voltak ott más fiúk is akikkel beszélgettek. Ha tudnék bármi biztosat nem aggódnék ilyeneken, de nem tudok, ezért minden ilyenre elfog a szomorúság. Folyton csak az jár a fejembe ha ezt velem csinálná milyen vidàm lennék.

Ennek van valami alapja? Vagy mit jelentenek ezek? Személyes tapasztalatokat is szívesen fogadok.

(aki meg csak gonoazkodni akar az kíméljen, köszi)


2013. szept. 6. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod/Korotok?
2013. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő 17 én meg két hónap mulva töltöm be. Évfolyamtársam, a lány pedig az Ő osztálytársa.
2013. szept. 6. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül mondjuk én fiú vagyok de a probléma ugyanaz csak nekem csaj tetszik viszont ő mindig mással van
2013. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ha nem láttad ököt kézen fogva ,vagy csokolozni ,vagy nem halottad valakitöl nem muszálj féltékeny legyél ,mert az vagy én nekem is an legjobb fiu barátom sokszor ölelget ,arcon puszil minden ,hátulrol felemel ,ijezgett ,együut nézünk filmet minden ,neki is van barátnöje (2 éve)nekem is van barátom (1 éve) ök is tudnak rolla söt még hulyeségböl is csináljuk .Vagy volt olyan is hogy egy haverom össze jött egy csajjal és amikor mentunk a csaj az nap hulyeségböl mondta hogy lezbi és meg fogta a csajnak a kezét a srác oda jött hozzám és meg fogta az én kezem h én vagyok a barátnöje .Ugy mentünk körbe a negyedbe és a többiek és mi is röhögtunk .Ez simpla haverság hulyéskedés ,ne csugedj el ,probálj meg apro jeleket küldeni a srác felé

Helyesirásért bocsi ,csak most is a legjobb haverommal vagyok ,foci mecs közbe irok ,mig pihennek ö kapta ezt a kérdést ,dj-zés közbe

18/L

2013. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok kérlek zöld kéz ,valaki nagyon le pontozott
2013. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
repültek a zöld pacsik, köszönöm a válaszokat. akinek van még bármi hozzáfűzni valója nyugodtan írjon.
2013. szept. 8. 00:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon magamra ismertem abban a fiúban akit leírtál, minden stimmel. Nem egy pesti gimibe jársz véletlenül?:) Ha tényleg én vagyok az, akkor mindent leírok, ha pedig nem, akkor is megpróbálok segíteni.
2013. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!