Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti mit szólnátok egy ilyen lányhoz? Küzdenétek érte vagy inkább hagynátok?

Figyelt kérdés
Csinos, magas, gyönyörű alak, szép lábak, szép arc. De a viselkedése a lényeg. Nagyon titokzatos, kiszámíthatatlan. Szinte lehetetlen elcsábítani, de akinek sikerül, az feltétlen törődést és szeretetet élvez a lány részéről. De ez tényleg nagyon nehéz. Nem naív, komoly, eleinte mindenkivel bizalmatlan, nagyon óvatos. Nem sokakat enged be a magán szférájába, nem szereti, ha megérintik. Ez már sok lenne nektek és hagyjátok vagy inkább kihívásnak vennétek?

2013. szept. 10. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fura vgy
2013. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez már 1., 2. randi után sok. Jó hogy van iylen, de kicsit enyhíthetnél. Sugározd a fiú felé, aki szimpatikus, hogy érzel valamit iránta. Magamból kiindulva nem küzdenék sokáig, ha úgy látom, hogy nem érdeklem. Pedig lehet, hogy csak ezt kifelé mutatja és amúgy szimpatikus vagyok neki. Szóval mutasd azért ki, amit érzel
2013. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hm. Kihívás mindenképpen. Tulajdonképpen én is hasonlítok (főleg a nem szereti, ha megérintik részben), szóval lehet nem menne hosszú távon. De legalább én nagyon jól palástolom. :P
2013. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
idézem a férfi titok 2489172497812235157652. pontját: " Soha ne vadássz elérhetetlen nőkre, mert amíg rájuk vadászol, addig egy csomó nő megadhatja magát neked. "
2013. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám meghódítani és mindent megtennék érte..egy bizonyos határig.Elhívnám,keresém,rózsát kapna stb. de ha egy-két hónap után is tesz a fejemre akkor otthagyom.

Nem vagyok pincsikutya,és egy olyan lányt szeretnék aki értékel.

2013. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
küzdenék a végsőkig, mint a rock katonája :D
2013. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:
Hát nem vagyok már 15 éves hogy erre hosszú hónapokat szánjak max 3-4 hetet kapna, ha az idő alatt sem változna meg akkor nem érdekel.
2013. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Grielean ***** válasza:

Ha ez adott helyzetben annyit jelent, hogy nehéz téged meghódítani, de valamilyen szinten azért látszik rajtad is, hogy én is bejövök neked... nos, ez szerintem egy olyan helyzet, amikor megéri érted küzdeni, akármibe is kerül!

De ha túlzásba viszed a titokzatosságot, ha ez abban nyilvánul meg, hogy egy idegennek - jelen esetben az épp most megismert hódolónak - egyáltalán nem tudod kimutatni az érzéseid, akkor egyszerűen elkönyvelnek úgy, hogy úgysem érdeklődsz irántuk egyáltalán, akkor meg minek fussanak felesleges köröket?

2013. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
kiszámíthatatlan idegbeteg nő? kell a francnak
2013. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
.
2013. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!