Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok azt mondaná: Én vagy a zene?

Figyelt kérdés

Egy példa:

Neked van egy kedvenc zenestílusod, amit gyerekkorod óta hallgatsz és csak azt, de a párod azt nem szereti, és azt mondaná hogy ha nem kezdesz más zenét hallgatni elhagy.


Ez nem velem történik, most találtam ki, lehet valahol van ilyen. Ti mit tennétek? Én pl. segítenék neki csomagolni a cuccát.



2013. aug. 24. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Lapááát! Amúgy meg fülhallgatót ezért találták ki.

De ilyet kérni? -.-" p.csfej

2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén? Mi köze van hozzá, hogy mit hallgatok. Nem kell akkor velem jönnie a koncertekre és nem üvöltetem otthon. Akkor meg mi baja lenne? :D
2013. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ilyen nincs hogy valakit kész tények elé állítsák a zene miatt..

A zene akármilyen rossz vagy jó nem befolyásolja a kapcsolatot, hiszen nem kell éjjel-nappal hallgatni más zenei stílusát.

Szerintem nincs is olyan kapcsolat ahol ne lenne olyan zene ami a másik nem kedvel..

A férjemmel vannak közös zenék amit mindketten szeretünk, de vannak olyan zenék is amit én nem szeretek, ő igen..vagy fordítva ő nem szereti én igen.. De ez nem gond.


A kérdés számomra abszurd mert akkor lehetne azt is mondani, hogy

Ha nem eszed meg a pacalt akkor köztünk mindennek vége..

2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem sem szereti a kedvenc énekesemet, a zenéit egyenesen utálja, de mikor ezt hallgatom, inkább kimegy, nem szól semmit.

Legtöbbször fülhallgatóval hallgatom.

Ilyenért nem kell elhagyni a másikat, szerintem vannak nagyobb problémák is az életben.

2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha te ezt csinalnad akkor mi is kerdes?!
2013. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

"Ez nem velem történik, most találtam ki,"


De sz@r lehet így unatkozni -.-"

2013. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

mi a párommal nagyon fiatalon jöttünk össze (21 évesek voltunk), és mindketten komoly rocker beállítottsággal indultunk. az évek során folyamatosan változott a repertoár a playlisten, és sok közös kedvenc nótánk van. bár stílusban egyezünk, a kedvelt nóták tekintetében nem mindig.

mindkettőnk részéről vannak tiltólistás számok, amiket kizárólag akkor hallgat a másik, ha az utáló házon kívül van :D ezt maximálisan tiszteletben tartjuk, nem generálunk emiatt felesleges konfliktust.

2013. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kiröhögném. Nekem nem olyan szerepet tölt be a zene az életemben, hogy folyton szólnia kell Amikor meg egyedül vagyok, akkor senki se mondja meg nekem hogy mit hallgatok. Eleve hülyeségnek tartom az ilyen preferenciákat, én képtelen lennék minden zenét szeretni egy bizonyos stílusból csak mert az a stílus a kedvencem. Én mindenevő vagyok.
2013. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnám komolyan venni. Ha mégis úgy gondolja, én biztos nem segítenék neki ezután még csomagolni.. :D
2013. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen történne kalap kabát heló! :D
2013. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!