Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva....ezzel a fiuval egy osztályba járok már 2 éve. Sokat ülünk egymás mellett,sokat hülyéskedünk,néha megfogjaa combom,vagy pedig közelit és elhuzza a fejét persze csak viccből. Amugy meg kijelentette h ő csak barátként tekint rám,mert hát persze megprobáltam vele komolyabban beszélni erről az egészről.

Egyszer elhivtam este h találkozzunk egy helyen,és eljött,meg is csókoltuk egymást,egyszerüen tökéletes volt,majd pedig 1 hétre rá ismét. Persze ugy teszünk mintha mi sem történt volna...csak barátok vagyunk,iskolatársak. Habár órákon mindig ugymond udvarol vagy pedig csak játszik velem,azt mondja szép vagyok,közelit mindig,néha átkarol...és egyszerüen ez már az őrületbe kerget,és ami rátesz még egy lapáttal az az h állandóan vele álmodok mostanában mindig...

Akkor egy nap voltam nála és persze hogy elcsattant még egy csók,majd aztán meg irtam neki üzenetbe h nekem ő mit is jelent meg h mennyire jó velle,erre csak ennyit ir h OKÉ és egy nevetős smile... Normális ez??? Én megnyillok neki ő meg semmi? Olyan szarul esett,meg ugy érzem szarul jöttem ki,h én kitárom a lelkem ő meg mintha leszarna... :/

Mióta nyári szünet volt 2x beszéltünk összesen, és suli vége előtt kicsivel megkérdeztem h találkozunk-e és szép finoman lekoptatott....

Nektek mi a véleményetek az egészről?


2013. szept. 10. 23:01
 1/3 Petra0011 válasza:
Szerintem csak játszott veled.:( Szerintem csinálj úgy mintha nem érdekelne, és idegesíteni fogja...:)
2013. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A Tengerész ***** válasza:
Nem érez irántad úgy mint te őiránta. Ez egyértelmű. Tudom nehéz, de lépj túl rajta. Régi mondás, "Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!" A "szekér"-ből is látszik, hogy a problémád nem egyedi és nem újdonság. Nagyjából egyidős az emberiséggel. Találj vigaszt másban, foglald el magad!
2013. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tetszel neki, elszórakozgat veled, de nem akar tőled semmi komolyat. Valószínűleg sokkal gyerekebb még, mint te
2013. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!