Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy velem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy velem nem viselkedik úgy, mint a többi lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit ismerek már régebb óta, nekem nagyon tetszik. Azt nem tudom, hogy én tetszem-e neki, pedig szokott keresni, ha összefutunk valahol, látom rajta, hogy örül, de nem képes nekem megnyílni, nem beszél velem sokat, pedig egyértelmű jeleket küldtem neki. Láttam már más lányokkal beszélgetni, teljesen más volt, mint velem és tök féltékeny vagyok rájuk, hogy ők miért tudnak közelebb kerülni hozzá és én miért nem.
2013. aug. 12. 21:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap ír nekem amúgy facebookon, de élőben meg tök más.
2013. aug. 12. 21:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert akar tőled valamit.

Régen én is ugyanezt csináltam a kedvelt lánnyal.... csak innen tudom

2013. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!