Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleőrültem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleőrültem, hogy nem viszonozza. (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, jelölöm most a nevét XY-nal. Tehát, két éve is jó barátok voltunk, sokat beszélgettünk, meg minden, és én teljesen bele voltam esve. Most meg osztálytársak vagyunk, és nekem első naptól fogva.. hát hogy is mondjam? Mindig őt nézem, mindig mellette akarok lenni, mindig csak Ő, csak Ő. Most legjobb barátok vagyunk, mindent elmondunk egymásnak. Mondd félreérthető dolgokat, és egyik osztálytársam bemagyarázta neki, hogy biztos tetszik nekem. Én meg TÉNYLEG semmi hátsószándékkal elhívtam beszélgetni a parkba. Erre jött, hogy azt akarod, hogy járjunk?

És persze letagadtam, mondtam, hogy szerintem ne haragudjon, de nem valami helyes.

És mondta, hogy teljes mértékben elfogadja, és jobb is így.

De most már mindent megtennék, annyira szeretem, de nem akarom elrontani a barátságunk, de most már nem tudok mit tenni... valaki tud segíteni?

Olyan válaszokat nem kérek, hogy ne rontsd el a barátságotokat, mert evvel tisztában vagyok én is...

Esetleg valakivel történt hasonló?



2013. szept. 11. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt véletlenül se mondd neki, hogy bele vagy zúgva, önérzetes csaj nem kínálja fel magát (ezzel le is értékelnéd magad), hanem finom nőies viselkedéssel próbáld egy kicsit magadhoz közelebb vonzanod.


Amikor olyan helyzet adódik, ahol természetes hogy a srácot megérintheted (pl. haját elsimítod, gallérját megigazítod) akkor tedd azt, de egy közeli szemkontaktusos beszélgetés közbeni mosolyok is nagyon vonzóak tudnak lenni. Ebből általában a srácok veszik a lapot, hogy ők is közeledhetnek.


Ha olyan direkt kérdést kapsz hogy járnál-e vele, mondhatod neki hogy még randira se hívott, ha rákérdez hogy mit válaszolnál egy randi meghívásra, mondhatod neki, hogy próbálja meg. :)

2013. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

De szerintem ő nem is tekint rám lányként.

Úgyhogy idáig nem fogunk jutni. :)

De azért nagyon szépen köszönöm! :D

2013. szept. 11. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt véletlenül se mondd neki, hogy bele vagy zúgva, önérzetes csaj nem kínálja fel magát"


H-LYE DUMA!


Attól még nem lesz valaki k-rva, mert kinyilvánítja a vonzalmát valaki felé.


Én hasonló cipőben járok, de én vagyok a fiú, ő meg a lány. Most jár valakivel. De én várok...

2013. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sült galamb a szádba repült volna, de Te becsuktad.

Jól elcseszted, de helyrehozhatod, mondd neki, hogy átgondoltad és adhatnál magatoknak egy esélyt, hívd el valahova, beszéljetek meg egy randit, és sok sikert!:)

2013. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó szerintem valamit félreértettél, ő nem akar semmit, és ezt a tudatomra is adja. :/

MEg most szenved egy lány miatt, és én vigasztalom.

2013. szept. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!