Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem, de azt hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de azt hiszem, ő nem viszonozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy pasival facebookon, találkoztunk párszor, élőben nagyon jól elvoltunk mindig, úgy éreztem, alakul a dolog, én úgy érzem, bele is zúgtam. Most pár napja eltűnt, nem ír, pedig azelőtt mindig. Én írtam neki, váltottunk két szót, aztán nem válaszolt, ennek már 2 napja. Írjak neki, vagy hagyjam a fenébe?
2013. júl. 7. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem: hagyott a fenébe.

Van egy válaszra váró leveled, ha jól értem.

felejtős

2013. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. ha komolyan érdekelnéd, akkor írna, keresne folyamatosan. Ha pedig esetleg úgy alakul, hogy most nem tud jelentkezni pár napig, akkor szólna előre róla, pont hogy ne hagyjon kétségek között. Ezt már annyiszor megtapasztaltam keserűségek árán, hogyha egy férfi nem hív, nem ír, az azért van, mert nem akar hívni, írni. A többi csak belemagyarázás, kifogás.
2013. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. :( szerdán találkoztunk, akkor nagyon jól elvoltunk, és kb azóta szarik rám.
2013. júl. 7. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is kb ebben a helyzetben vagyok.. Nagyon rossz érzés... De ki kell bírni.. El kell felejteni..

Mondani nagyon könnyű... Megtenni viszont,...

Szörnyű..

2013. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csókolóztatok? Mert akkor már jártok...

Ha meg nem, mégis miben ringatod magad? Nem jöttél be neki.

2013. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért járnánk attól, mert csókolózunk? :D
2013. júl. 7. 23:45
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, te hány éves vagy, 12? felnőtt emberek úgy is csókolóznak, hogy nem járnak :D
2013. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
23%-al ne várj sokat... :D
2013. júl. 8. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!