Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 25 év alatti lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 év alatti lányok is értékelik az udvarias fiúkat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szeretek udvarias és kedves lenni.Mindenkivel próbálok korrektül barátságosan viselkedni,a lányokkal pedig udvarias vagyok.Értsd ajtónyitás,előreengedés,póló odaadása ha fázik,esetleg meghívás valamire,kézcsók stb.

Rossz érzés ha bunkó módon viselkedem.

Azt látom hogy csak az érettebb nőknek jön be ez,a korombeliek a macsó stílusra buknak ami nekem nem megy.Nem fogok magamra erőltetni egy műmájer viselkedést.Megtehetném mert magas vagyok,izmos,de nekem ez az alaptermészetem.

Van olyan lány akinek ez tetszik?

17/F


2013. szept. 11. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. tetszik.
2013. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

CSAK a figylemes, normális, értelmes fiúkat értékelem. Ne is erőltess magadra semmit, maradj önmagad, és ha előbb nem, utóbb a te időd is eljön. ;)

22l

2013. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze csak kevés van belőlük.
2013. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, lóti-futi barátnak jó leszel (pl. költöztetni, vásárolgatni), de majd csak egy nagyobb szakítása/csalódása után fogsz labdába rúgni nála, amikor már esetleg rájött, hogy mit is akar.
2013. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyannal, aki értékelné, se 25 év alatt, se afelett.
2013. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez az, ami hiányzik. Apró szívességek ezek, mégis többet tudnak jelenteni bárminél.

17/L

2013. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hagyom hogy ugráltassanak.
2013. szept. 11. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! :) Bár a kézcsóknál valószínűleg nagyon zavarba jönnék, de tetszene. :D
2013. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár srác vagyok, de ilyen típusú mint te. Én azt tapasztaltam, hogy haveri alapon tetszik a nőknek az udvariasság, de meghódítani nem tudod őket vele.

A korosztályunk ezt udvarlásnak veszi, és ha nem vagy az esete (fuljópasi) akkor semlegese érzelemmel reagálnak.

Ismerősi kőrökben vuszont bizalmasabb- közelibb haverságot tudsz kötni a lányokkal.

A felnőtt nők másként voltak nevelve akkoriban, jobban értékelik a kedveséget, bár azok közt is van kivétel.

23f

2013. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell valakinek full jó pasinak lennie, hogy járjak vele. Én nagyon is kedvelem az ilyen srácokat, akik nem ez a szweg joló meg páwa vagy ilyesmik. Meg nem az összes mai lány megy a küllemre, csak sokan általánosítanak. Szóval nekem nagyon is imponálna a gesztusod:))) 17/L
2013. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!