Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimplán udvarias vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimplán udvarias vagy valami többet is szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom tömören felvázolni a helyzetet.

Van egy srác, akivel már 10 hónapja járok, de távkapcsolatban élünk, így elég ritkán tudtunk találkozni a suli ideje alatt, így amikor egy olyan helyen maradtunk kettesben, ahol nem sok ember mászkált, egyből csókolózni kezdtünk és nagyon vágytunk egymás közelségére.

Történt ami következő: elmentünk egy cukrászádba, ami két részből áll. A második részt, el lehet különíteni, persze ezt csak az alkalmazottak tehetik meg. Mi úgy gondoltunk beülünk oda, legalább kevesebb ember lesz ott. Egy hétköznapi nap volt, így a cukiban is elég kevesen voltak, pláne ott a belső részben, így csókolóztunk és simogattuk egymás combját, ezért a pincérfiú behúzta kb 3/4-ig az ajtót. Amikor látta, hogy nincs ott a barátom(mert kiment a mosdóba) odajött hozzám és mondta, hogy nyugodtan legyünk itt, nagyon szimpatikusak vagyunk neki..A kedvességét megköszöntem és kifejeztem tetszésemet a zenét illetően. Kiderült, hogy ez egy közöspont bennünk, hiszen a cukiban játszott zenéket ő választja ki.

Ezek alapján ez lett a kedvenc helyünk és többször visszatértünk. Mindig volt olyan része az ott tartózkodásunknak, amikor a barátom kiment a mosdóba, ilyenkor a pincér mindig odajött hozzám, de persze volt, hogy pont akkor készült el a süti stbstb. Érdeklődött afelől, hogy vagyok és ilyen jellegű kérdéseket tett fel.

Legutóbb amikor ott jártunk nem akartam bemenni a belső részbe, mert éppen volt egy kisebb vitám a barátommal (semmi komoly, csak egy kis nézeteltérés) és ez látszott is rajtunk. Amikor a barátom kiment a mosdóba odajött a pincér és kérdezte, hogy akkor most együtt vagyunk-e. Elmeséltem neki, hogy minden rendben, majd felvetette azt, hogy menjünk el egy közeli fővárosba egy koncertre együtt ( a pincér a haverjai meg én) lakókocsival..Ezen nagyon meglepődtem, persze a barátomnak elmondtam, hogy mi történt és ezek után nem is akar ebbe a cukrászdába menni, mert szerinte "pofátlan" amiért rám nyomult.

Én ezt puszta kedvességnek vélem, míg a barátom azt gondolja ez a pincér akar tőlem többet is.

A barátomat szeretem és kizártnak tartom azt, hogy otthagyjam ezért a fiúért, pusztán kíváncsi vagyok arra, hogy kívülállók mit gondolnak erről.

Előre is köszi a normális válaszokat!


2013. jún. 30. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszel a srácnak. Egy távkapcsolatban nem kötözhetnek le. Én nem elleneztem volna, hogy menj el vele, ha akarsz.
2013. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy van vele, hogy akit a személyzet szeme láttára lehet taperolni, az pont jó lenne egy lakókocsis orgia főszereplőjének.:D


Ez messze nem szimpla udvariasság.

2013. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először:

Hány éves vagy?

Másodszor:

Ritkán látok ilyen korrekt fogalmazásmódot az oldalon:)

Harmadszor:

A pincér nekem is gyanús:D

17/f

2013. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat!


De most gondoljatok bele, hány olyan ember lehet, aki visszajár oda? Gondolom nem csak tőlem kérdezi meg hogy vagyok..:D


Kedves 3. válaszoló, annyi idős vagyok, mint Te! :)

2013. jún. 30. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos van még pár leányka, akik preferál a visszatérő vendégek közül:D
2013. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!