Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényes nők/lányok. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes nők/lányok. Mi a legfontosabb egy férfiban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

ahham..szoval igénytelen már nem si érdekel. jolvan akkor nem írok. de jelzem, én is nő vagyok!

tipikus az a pasi lehetzs, aki átlag, vgay átlag alatti, és valamit akar magával csinálni mert nem kell a szép nőknek, csak a nylát folyatja rájuk. grat.

elárulom:

ha lejjebbadod apukám az igényeidet lenne barátnőd. :) :) :)

2013. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az igénytelenségedhez első. Fontos volt ez a kioktatás.
2013. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, és csinos is :)
2013. szept. 12. 01:32
 4/14 anonim ***** válasza:
INTELLIGENCIA
2013. szept. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked mit takar az igényes.

IQ, humor, jó kommunikáció, rugalmasság, ambíció. Szeretem továbbá, ha hűséges és őszinte, amikor kell, akkor tud ősember is lenni, máskor meg disztingvált, ha azt kéri a helyzet. Ha az én pasimról van szó, akkor legyen társ, ne nagyra nőtt gyerek.

2013. szept. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én pasiként mondom mi kell egy igazi nőnek:

-Igazi férfi,aki jár sportrolni edzeni,ad magára,lehetőleg izmos,kigyúrt.

-Ruhái jók,nem kacka rongy

-legyenek céljai,ambíciói

-és igen legyen lehetőleg zséje

-Tudjon vele dumálni

-a csávó nagyon jó dugópartner legyen tehát as csaj fröcsköljön a végén szinte

2013. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sok kamu már megint. A nőknek az a fontos, h a férfi legyen magas, jóképű, izmos és gazdag. A belső tulajdonságok egyiküknek se számítanak.
2013. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legyen intelligens, kedves, hűséges, és legyen igényes magára.
2013. szept. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én pedig csajként mondom, hogy nem vagyunk mind egyformák és nem kellenek mindenkinek a kigyúrt,pénzes bikák.


Intelligencia, humor, ambíció, magabiztoság. Kevésbé szép pasikra is ragadnak a csajok,ha ezek a tulajdonságok megvannak bennük.

2013. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Intelligencia, humor, ambíció, magabiztoság. Kevésbé szép pasikra is ragadnak a csajok,ha ezek a tulajdonságok megvannak bennük."

Melyik bolygón?

2013. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!