Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még őszinte pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még őszinte pasik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tényleg az hazudik a legjobban, aki gyanakvásodra állandóan sértődötten állítja, hogy ő igazat mond? Vagy annak még gyanúsabbnak kellett volna lennie, ha ezt hangoztatja? Ti még elhiszitek, ha azt mondja, nem csalt meg? Egyszerűen undorító az összes férfi.

2013. szept. 12. 05:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Na kösz szépen.

Amúgy az sem jobb,mikor sosem csalnál meg senkit sem,mindent,de mindent elmondasz,de még így is féltékenyek rád és meghazudtolnak.

2013. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
9%
Ez ugyanúgy igaz a lányokra is, és nem kéne általánosítani, te hibbant lotyó!
2013. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Bocs, első, ha te pont a kivétel lennél.

Eddig tényleg nem általánosítottam, de mostanában csupa "szentéletű" ismerősömről derül ki, hogy orrba-szájba csalta a barátnőjét.

2013. szept. 12. 05:56
 4/42 anonim ***** válasza:
Amúgy van benne valami,hogy az ellentámadás egyfajta védekezés náluk,de szerintem aki folyton gyanakszik,az is valahol magából indul ki.
2013. szept. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
53%
Nekem meg az egyik barátom barátnőjéről derült ki hogy 4 hónapja nem is a klinikán dolgozik, hanem erotikus masszázst ad szopással. Na akkor most minden csaj egy undorító ribi?
2013. szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Vannak. Én többet is ismerek :)
2013. szept. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor hogyan lehet megkülönböztetni őket a sallangtol? Ha kifelé mindenkinek, még a barátainak is vetít?

Azt én is belátom, hogy a féltékenység megbosszulja magát, de ilyeneket tudva hogy bízzon meg az ember feltétel nélkül bárkiben is?

2013. szept. 12. 06:41
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt nagy hirtelen beleugranál bármibe is meg kéne ismerni a másik játékost is... Az emberismeret tanulható. Javaslom fejleszt ezen képességed.
2013. szept. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Pont ezért vagyok kiakadva, mivel jó emberismerőnek gondoltam magam. Csak olyanban bíztam meg, akiről úgy látszott, tényleg megérdemli.
2013. szept. 12. 06:53
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
Te is undorító lehetsz drágám..
2013. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!