Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyafognak a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyafognak a pasik, hogy nem találnak normális, őszinte lányt? (lent. )

Figyelt kérdés

Sorra ribiket, hazudozósokat választanak maguk mellé, utána meg sírnak, hogy átverik őket.

Aki meg normális csaj, az nem kell, és még csak nem is közelednek feléjük.

Amúgy fordított esetben is igaz.


2011. jan. 22. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
normalisak altalaban szerenyek, otthon vannak es igy sose talalnak egymasra...velem is igy van:S
2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
És ezért miért nyafognak a lányok? Én még sosem panaszkodtam ilyesmire. Mondjuk okom sem volt rá.
2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Egyetértek, ezt én is tapasztaltam.
2011. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ti nem ezt csináljátok, már elnézést?:D
2011. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inkább nyafogok, minthogy egy ilyen igazságosztó lánnyal kerüljek össze :).
2011. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én pont h olyanokhoz közeledtem, akik rendesek, nem ri*ancok, aztán dobott mind2...akkor ilyenkor mi van? Ha jött egy nagyképű f@szkalap már dobtak ők is. Mégsem általánosítok, hogy minden nő iylen, és nem teszek fel iylen kérdéseket. Mert bizos, hogy nem mind ilyen, mert nem ismerhetem az összes nőt, ahogy te sem az összes férfit...
2011. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a nők pont ugyanilyenek :)

előre meg sose lehet tudni, meg kell ismerni a másikat. ez ha tetszik egy lány akkor felteszed a kérdést, hogy mi van ha ő nem olyan?!


"normalisak altalaban szerenyek, otthon vannak es igy sose talalnak egymasra...velem is igy van:S"

ez meg a másik ok.

23f

2011. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Ha ez valamit számít, akkor én pont így vagyok az úgy nevezett rendes srácokkal, járhattam volna macsóval is, de nem, én a "rendest" választottam és idáig mind átvertek.

Nahát ennyit a jó kislányokról és jó fiúkról

2011. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Mert az embereknek erre van igényük. Mazoisták és szeretik a fájdalmat, szenvedést.

Miért lenne jó bárki mellett békésen szeretetben élni, amikor lehet idegbetegnek is lenni??


Az emberek egyszerüen hülyék!

2011. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértünk.
2011. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!