Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresett az exem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett az exem? Nem értem ezt a viselkedést.

Figyelt kérdés
Már egy éve szakítottunk, van barátja is. Én direkt nem is kerestem őt és nem foglalkoztam vele. Nemrég felkeresett, hogy mi újság velem, meg hogy kíváncsi rám mi van velem. Eleinte bizalmatlan voltam vele és nem akartam se beszélni, se találkozni, de aztán tök jól eldumálgattunk. Utána pár napig vagy hétig megint nem beszéltünk és amikor most legutóbb én kerestem meg, akkor meg úgy éreztem, hogy le akar rázni. Szerintetek?

2013. szept. 13. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
csak ő kereshet. női logika
2013. szept. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
píz kell neki
2013. szept. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már túltettem magam rajta nagy nehezen, az utóbbi időben nem is gondoltam rá, most meg állandóan ő jár a fejemben, mióta felkeresett. Elég rossz érzés, főleg, hogy most megint nem keres :(
2013. szept. 13. 02:07
 4/8 anonim ***** válasza:

ez az értelme. horgot beakaszt és ha te keresed az zaklatás :D

játszma

2013. szept. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább próbálnám elfelejteni a dolgot. Nem érdemes ilyen sok kérdőjeles kapcsolatot melengetni. Keress inkább új partnert.
2013. szept. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs értelme, meg mint írtam van barátja is. Ha rajtam múlt volna, én nem is kerestem volna fel :/
2013. szept. 13. 02:40
 7/8 AeonFLUX ***** válasza:
Szerintem csak tudni akarta, hogy mi van veled, van-e új nőd stb., de ennyi. Nem akar veled rendszeresen dumálni és lerázott.
2013. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akart volna utólag lerázni, azt mondanám, csak érdekelte, mi van veled, mert fontos voltál neki. Így viszont egy önző kis p1csát látok, aki nem ura a helyzetnek, és azt csinálja, ami éppen eszébe jut.


Volt egy fellángolása, hogy fú, de tudni akarja, mi van veled, ezért megkeresett. Ha te is keresed, akkor persze egyből pánik van, mert biztosan újra össze akarsz vele jönni, így leterel. Abba természetesen bele sem gondol, hogy másoknak ez mit okoz. Ha az új pasija elkezd féltékenykedni, akkor meg lesz sértődve...

2013. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!