Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal kamu?

Figyelt kérdés
Http://myslove. Net/
2013. szept. 13. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
nem biztos... de ugye tudod, hogy ezek mind fizetős k.u.rvák? akkor már inkább a rosszlányok, az megbízhatóbb. vagy a "foto"nemtommi
2013. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vigyázat!!! 100 %, hogy kamu oldal. Emeltdíjas, telefonos beléptetés. Nekik csak a tel.számod és az email címed kell, amit bármelyik levelezésből elloptak, hogy azután különböző ajánlatokat küldhessenek erről az oldalról. 60 éves több unokás ismerősömet hamis adatokkal feltették és sorra kapja az ajánlatokat. Egyszóval zaklatják. Vigyázz az adataidra.
2013. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
talán dobhatnál egy linket, hogy megnezzem
2013. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Masodik ajanlatot kaptam innen myslove.net.Nem tudom mi ez?Mar tag vagyok,registracio nelkul?
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha regisztrációd ellenére kerültél egy nem kívánatos oldalra, akkor keresd fel a panaszoddal az internethotline.hu oldalt. Nagy valószínűséggel ellopták az adataidat (fosbuk,iwiw,network stb.) és feltöltötték erre az oldalra, azért kapod az ajánlatokat, mert fenn szerepelsz.
2014. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és ha esetleg fenn szerepel valaki, hogy lehet onnan törölni magát?

harmadik ajánlatot kapom innen e-mailben és már "tag"-ként szólítanak meg...fogalmam sincs h mi ez, eddig nem is hallottam erről az oldalról

2014. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fordulj az internetrendőrséghez.Ez az oldaluk: www.internethotline.hu IP szám alapján meg lehet keresni, hogy hol van a gép, amelyikre ellopták az adataidat és beleegyezésed nélkül feltették, ami lopásnak a levelek küldözgetése pedig zaklatásnak minősül. Ha tudod, küld el nekik azt a bizonyos "felszólítást" is vagy az "ajánlatot".
2014. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
VÁLTOZTASS EMAIL CÍMET SÜRGŐSEN. Ezek a levelek (spamek) egységesek és ha a szerver talál egy valós email címet, onnantól kezdve "bombázza" azt. Nem biztos, hogy ellopták az adataidat.Ahogy kapsz egy ilyen levelet, még ha nem is spamként jött, hanem levélként, NE nyisd meg, hanem kuka és email címváltoztatás.
2014. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!