Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereto voltam, egymasba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereto voltam, egymasba szerettunk, szakitottam. Hogyan verjem ki a fejembol?

Figyelt kérdés
A csaladjat nem akarja elhagyni, ezt en sem szeretnem. Kozben lett valakim, ezert szakitottam, megsem tudom elfelejteni. A mostani parom nem szeretem, folyton csak ra gondolok... Hogyan tudnam elfelejteni?
2013. szept. 13. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
idővel, vagy szerezd meg, el fogja hagyni a családját, ha olyat tudsz nyújtani neki
2013. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem akarok tonkretenni senkit es semmit...
2013. szept. 13. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod tönkre tenni se őt sem a családját, akkor mégis miért voltál a szeretője? Rühellem, az olyan embereket, akik bele kavarnak más emberek házasságába, és utánna játszák az áldozatot!
2013. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj draga, ne itelkezzel mert semmit sem tudsz. A felesege tudott rolam, neki ez oke volt mert nyitott kapcsolatban vannak. A kerdes nem errol szolt.
2013. szept. 15. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept, sajnos, hogyan lehet elfelejteni valakit, akibe szerelmes vagy. Az most az érzéseid szempontjából mindegy, hogy nős vagy független az illető, mert ha nem tudod őt elfelejteni, de nem lehettek együtt, akkor ugyanúgy fáj mind a kettő.

Ha neked megfelel a szerető státusz és a feleséget ez nem zavarja, akkor esetleg beszélhettek róla, hogy folytatjátok ebben a formában.

Ha nem, akkor majd az idő minden sebet begyógyít. Nyilvánvaló, hogy erősek az érzések, nem 2 hónap lesz, mire valamilyen szinten semlegesek lesznek az érzéseid irányába. De ez fog jönni ez az idő is. Addig foglald le magad mással. Munka, hobbi, stb. Tudom, hogy nem könnyű, tapasztalat. De idővel jobb lesz, hidd el. :)

2013. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!