Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam vele, mostantól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, mostantól bántani fog?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Volt egy barátom hosszú ideig. Aztán a végén elég zűrös volt, szakítottunk, de szerettem, meg beszélgettünk, tehát nem lett teljesen igazából vége. Aztán egy osztálybulin kavartam egy osztálytársammal. Eddig nem ismertem jobban, nem voltunk jó kapcsolatba. Aztán komolynak látszott a dolog, próbálkozott nagyon, viszont néhány hét után mondtam neki, hogy hagyjuk inkább, nem kéne erőltetni. Még néhány hét/hónap volt az isiből, aztán nyári szünet. Néha beszéltünk, normális volt, úgy látszott, hogy még szeretne valamit, mármint még érdekelném, de egyik pillanatról a másikra megváltozott. (Összejöttem az exemmel, gondolom leesett neki...) Tehát megváltozott, utál, undok velem.


Mire számítsak? Iskolában undok lesz velem? Elmondja a többieknek hogy mik történtek köztünk? (többminden)

Piszkálni fog, vagy csak átnéz rajtam? Miért nem tud kedves lenni, ahogy addig?

Még három évig osztálytársak leszünk.......SSSS:

16L, 16F


2013. júl. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek, ne lőjetek házinyúlra, ha nem tudjátok később kezelni a problémákat...

Egyébként ha normális, akkor nem fog "bántani". Olyannak ismered, aki kitereget minden szaftos részletet?

2013. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam az egyik osztálytársammal .

Én úgy döntöttem hogy nem lesz köztünk semmi mert ˇHázi nyúlra nem lövünk ˇ ahogy a mondás is tartja . Szerintem

ne hozd fel neki a dolgot. Majd kiderül hogy hogy smint lesz. Szabad megkérdeznem hogy mi az a több minden ami történt?

Mert hogyha lefeküdtél vele és utána összejöttél az exeddel .. nah az eléggé gázos. Meg eleve az is hogy úgy történtek vele dolgok hogy szeretted a volt barátodat. Jogosan undok veled. Ha az ő szemszögéből nézed eléggé rosszul esne neked is. Előbb utóbb mindenki elfelejti . Az idő mindenre gyógyír. De jegyezd meg egy életre, mielőtt csinálsz valamit , mérd fel hogy a tetteidnek következményei vannak. Zongorázd le a fejedben minden eshetőséget és így sosem érhet semmi sem váratlanul.ˇ Habár hozzáteszem hogy ez várható dolog volt. Szóval több ész és kevesebb ösztön! Nem vagyunk állatok , uralkodj magadon ! 15/L

2013. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy ideig azt éreztem, hogy nem kell a régi, meg hogy teljesen túl vagyok rajta, de aztán rájöttem,hogy nem... és akkor mondtam meg neki (szerintem korrektül) hogy hagyjuk inkább, nem akarom átvágni, eszembejutogat az ex, és szerintem felesleges úgy együttlennünk hogy más jut eszembe, másra gondolok...
2013. júl. 10. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen és meg is érdemled!
2013. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem is volt hasonlo szituacio.a srac azota atnez rajtam es nem is beszelunk mar fel eve

19/L

2013. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg fog dobálni szőlővel.
2013. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!