Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? Veletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Veletek is ez szokott lenni?

Figyelt kérdés
2 évig jártam az előző barátommal. sok problémám volt vele, amit nem lehetett elfogadni. amikor megemlítettem neki, hogy ideje lenne változtatni rajta, akkor csak lecseszett, hogy milyen szemét vagyok, hogy nem vagyok képes elfogadni őt. sok veszekedés és szerelem kihűlés miatt szakítottam vele. szakításunk után pár nappal máris teljesen új ember lett: mindenen változtatott, ami miatt én szóltam neki régen. miért nem tudott akkor változtatni, amikor még együtt voltunk? miért pont most? veletek is ez van ilyenkor?
2013. szept. 13. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert érted nem akart változni de ugyebár tudta mit rontott el igy kijavitotta. Bár szerintem az emberek ritkán változnak meg és akkor is nagy ráhatással.. Lehet hogy csak azt hiszed megváltozott...
2013. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

na ez lehet...


de, változott, nem jellemileg, hanem változtatott az életén.

2013. szept. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!