Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is szokott lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is szokott lenni ilyen? Mit lehetne csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés

19 éves létemre még mindig gyakran érzek ilyen fellángolásszerű valamit, nem tudom pontosan elmagyarázni. Például ha megyek vásárolni valami új helyre, ahol egy helyes kasszás fiú van, aki szimpatikus nekem és látom, hogy ő is érdeklődik irántam, de nem történik semmi és soha többé nem látom valószínűleg utána napokig azon fog járni az eszem, h mi lett volna ha, vagy mi van, ha ő lett volna az igazi. Ilyenkor általában megpróbálom megkeresni facebookon vagy bármilyen hasonló oldalon és sokszor előfordul, hogy meg is találom, de ilyenkor általában semmi nem történik, csak megnyugszom, hogy legalább valami elérhetőségére bukkantam. És mivel ez elég gyakran megesik velem, nem is merek kezdeményezni, mert mi van, ha mégsem tetszem neki, vagy félek, hogy hülyét csinálok magamból, esetleg később kiábrándulok belőle.

Tudom, hogy hülyeség ez az egész, de mivel régóta egyedülálló vagyok és szeretnék már végre valakit, gondolom emiatt érzem mindig azt, hogy talán ő lenne az igazi. Ilyenkor általában eléggé magam alatt is vagyok, mivel tudom, hogy úgyse lesz belőle semmi, max hülyét csinálnék magamból, de mást lyenkor el se tudok képzelni, csak az adott személyt. Általában csak akkor tudok/tudnék megnyugodni, ha bejelölöm, esetleg beszélek vele, mert ilyenkor úgy érzem, hogy legalább tud a jelenlétemről és van lehetősége megkeresni engem. De ez is ritkán esik meg, mert mindig lebeszélem magam és ettől meg csak elkeseredettebb leszek.

Mi ilyenkor a megoldás? Néha úgy érzem, hogy soha nem is fogok tudni megállapodni egyvalaki mellett, mert ttól félek, hogy akkor is lesznek ilyen "fellángolásaim". De jelenleg nincs senkim, addig pedig nem tudom, hogyan kezelhetném a helyzetet. Mi a jobb? Kezdemémyezni és megnyugodni, mégha néha fura helyzet lenne, vagy inkább csendben szenvedni és várni, hogy jobb legyen és talán elmúljon, amire sokszor több hónap is kevés?


2013. szept. 2. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, nekem is vannak ilyen "fellángolásaim", de én nem értelek. Ha gyakran vannak ilyen fellángolásaid, akkor mit veszíthetsz, ha próbálkozol? Sok hal van még a tengerben alapon, ha el is úszik 2-3, de lehet a negyedik meglesz. Töketlen vagy!
2013. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fura de kicsit irigyellek is mármint szerintem tök jók ezek a fellángolások régebben nekem nagyon sok ilyen volt.. na de mindegy szóval ezek tök jó dolgok éldd meg nagyon őket és mit veszíthetsz?Legyél kicsit lazább és hidd el hogy nem fogsz csalódni írj rájuk vagy akármi!Lehet hogy ők nem voltak olyan leleményesek hogy megtaláljanak vagy mert neked már könnyebb dolgod volt mivel tudtad hol dolgozik esetleg én tuti rá írnék aztán majd adja magát a helyzet!!
2013. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan egyszerű, van hogy nyaraláson találkozok vkivel, de sem az ország másik felében élővel, sem külföldön élővel nem lehetne mit kezdeni. Közelinél még oké, de hogy venné ki magát ha 200 km-rel arrébb élő valakinél kezdeményeznék. Ez nem olyan egysuerű, mondtam. És épp ez az, hogy saját magamnak csinálok rosszat, de hát az érzéseimen nem tudok változtatni
2013. szept. 2. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben még a sarki kisbolt pénztáros fiújáról volt szó! Kifogást mindig fogsz találni, akkor is, amikor 50 évesen a macskáiddal az öledben üldögélve elmélkedsz a fiatalkorodon, egyedül, magányosan! Töketlen vagy!
2013. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A pénztáros csak egy kitalált példa volt, ami épp eszembe jutott, de mist épp egy távolabb élő fiúról van szó
2013. szept. 2. 15:36
 6/11 A kérdező kommentje:
És igen, tudom, töketlen vagyok, nem kell még egyszer leírni, köszönöm :D
2013. szept. 2. 15:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha akkora nagy "fellángolásod" lenne, akkor tűzön-vízen át próbálnál kapcsolatba kerülni vele, nem itt rinyálnál. A véleményemen egyetlen kommented sem fog változtatni. Töketlen vagy.
2013. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Itt nem az a kérdés, hogyan szerezzek pasit magamnak. Te nem érted a lényeget, sajnálom. Buta vagy.
2013. szept. 2. 15:42
 9/11 anonim ***** válasza:

"Kezdemémyezni és megnyugodni, mégha néha fura helyzet lenne, vagy inkább csendben szenvedni és várni, hogy jobb legyen és talán elmúljon, amire sokszor több hónap is kevés?"


Igaz, nem a kérdésre válaszoltam azzal, hogy kezdeményezz, még ha pár fiúnál nem is jön be, de lesz akinél igen. Lehet, hogy buta vagyok, de te meg töketlen.

2013. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, szerintem is maradjunk ennyiben
2013. szept. 2. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!