Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, van itt valaki, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van itt valaki, aki már verekedett esetleg a párjáért?

Figyelt kérdés
Vagy valami másért téptetek már meg valakit, esetleg téged téptek meg? Mi volt az oka és hogyan alakult? Egyik ismerősömnek nemrég két barátnője kapott össze, ráadásul egy kis félreértésből lett elefánt...
2013. szept. 13. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
És nem tiltottak, visszatértem korcsolyázó majmok:)
2013. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt már igen, szintén félreértés, de nem én voltam a kezdeményező fél, csak megvédtem magam. Lányok, ha rossz napjuk van. Na :D
2013. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A pasim exével (aki egy k.va) mikor egy bulin odament a pasimhoz hogy elcsábítsa aztán en odamentem és nekiálltuk egymást ütni a csajjal. A pasim választott szét minket és a csajt elküldte a francba :-DD
2013. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem verekedtem, de el tudok képzelni olyan esetet, amikor vmi csajt megtépek - de csakis önvédelemből, vagy ha a párom fizikai épségét veszélyeztetné vki.
2013. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 3-4 éve. A barátommal osztálytársak voltunk és a volt barátnője is a suliba járt. Folyamatosan szúrt, beszólogatott, nem foglalkoztam vele. Egyszer indultunk haza a suliból és jött a hátunknál, nagyon rossz napom volt és elkezdett magyarázni. Ledobtam a táskám a földre, a barátom már tudta, hogy balhé lesz, megfogta a karom és nem akart engedni, de tombolt bennem az ideg, így sikerült "kiszabadulnom", a csaj elkezdett futni visszafelé de elkaptam és úgy megvertem, mint még soha senkit. Persze egyből összegyűltek az emberek, kijöttek a tanárok is, felhívták a szüleimet, hogy mit tettem stb. de megérte.. Utána nem piszkált többé minket. :D 15-16 éves lehettem. Bár én alapból hirtelen haragú ember vagyok, de nem nagyon szoktam embereken levezetni ha feszült vagy dühös vagyok, ezért jártam bokszolni. Na ott kiélhettem magam. Viszont engem tépni nem téptek meg, de verni igen, mivel verseny szinten bokszoltam. De volt már, hogy villamoson is verekedtem, de az csak önvédelem volt. Szeretek verekedni! :D

19L

2013. szept. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó komoly csaj lehetsz :D
2013. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!