Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom verekedett én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom verekedett én meg elkezdtem sírni. Ciki? Fiúk mit gondoltok?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, a barátom 16éves. Elkísértem az edzésére(foci) és ott volt valami baja az egyik edző társával mert játék közben folyton beszólt neki, és mikor visszaszólt akkor odament a barátomhoz, behúzott neki egyet, és kb 5mp-ig tartott az egész, mert az edző szétválasztotta őket, de én úgy megijedtem, hogy lesz valami baja a barátomnak, hogy elkezdtem sírni, és olyan cikinek éreztem, mert nem is engem bántottak, és nem akarom hogy hisztis p*csának gondoljon.. Fiúk, Ti mit gondoltok erről?

Előre is köszi a válaszokat:)


2012. jún. 12. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak aggódsz, ez természetes. Lehet kicsit túlreagáltad, mert egy fiúnak nem kottyan meg egy ilyen. Szerintem nemgond.
2012. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik ismerősömmel összevitatkoztunk egy pár éve. Volt mellettünk egy csaj, akin szinte érződött, hogy feltüzelte a tesztoszteron-csata. Az nekem is jó volt. Ha az én barátnőm kezdene sírni, attól csak rosszul érezném magam, mert azt hiszi, hogy gyenge vagyok, ergo megkérdőjelezi a férfiasságom, belerúg az önérzetembe.
2012. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aranyos:)
2012. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, látszik, hogy van empátiaérzeteed és szereted a barátodat. :)
2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Killerdecsy ***** válasza:
Nem ciki,inkább kedves,hogy aggócc érte
2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ne aggódj miatta:) pasik..dúl bennük a hülyeség..:D megoldják egymás közt!
2012. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!