Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem választanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem választanak a lányok olyan fiút, aki kedves és odaadó hozzájuk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok mai lánynak inkább a durva, butuska, és rámenős fiú kell, és még akkor sem szomorúak, ha szakítanak velük. de én nem ilyen vagyok. Én kedves vagyok a lányokkal, aki tetszik nekem, azért mindent megteszek, hogy boldog legyen. Semmiképpen se nyomulok, minden fokozatosan csinálok, és nem öntöm ki szívemet azonnal.

De nekik ez miért nem jó? jobb inkább a bánkódás, sírás, stb?


2013. szept. 14. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják mi a jó nekik nem gondolkoznak előre és emitatt nincs barátnőm se
2013. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Miért nem választanak a lányok olyan fiút, aki kedves és odaadó hozzájuk?"

Én ilyen párt választottam.

Viszont a többi csaj nevében nem beszélhetek, akik az ellenkezőt választják..."hogy miért?!"

2013. szept. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, én undorral kerülöm az ilyen barmokat, de nem látok sehol olyanokat mint te, eléggé ritka faj vagy.
2013. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy sok lánynak ilyen kell?
2013. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
onnan tudom, hogy sok lánynak a durva fiú kell, hogy akik tetszettek, nem velem jártak, hanem egy bunkó, pénzes csapodárral.
2013. szept. 14. 10:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát az nem egy reprezentatív minta.
2013. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyáltalán nem vonzanak a "butuska" fiucskák..na meg főleg nem a rámenősek.. ne vicceljünk már :))...

egyszerüen azért nem volt sikered a lányoknál,mert te nem vagy egy felszines tucat ember,vannak elvárásaid,és probálsz eleget tenni mások elvárásainak,ami nem hétköznapi dolog... és mivel a mai hétköznapi ember felszines,és primitiv,ezért nem tudja értékelni az ilyesmit.. egyszerüen MÉG nem találtál olyan lányt,aki hozzád való.ennyi.

2013. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Én kedves vagyok a lányokkal, aki tetszik nekem"

Na látod, őket meg azok a pasik érdeklik, akik nekik tetszenek.

Hogy milyen a jelleme valakinek, az a párkapcsolatokban másodlagos, ezt meg kell értened.

2013. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Számomra az az érdekes, hogy naponta jelennek meg ehhez hasonló kérdések és nem értem, hogy akkor az összes Kérdező ugyanabból a rétegből merít vagy tényleg ilyen pocsék a helyzet?
2013. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert azokról is kiderül, hogy egy utolsó féreg? És inkább választok egy olyan fiút aki nem köntörfalaz és tudom milyen, mint egy olyat akinek kifogástalan(nak látszó) természete van, közben meg... érted.
2013. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!