Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ciki! Nektek is feltünés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ciki! Nektek is feltünési viszketekségetek van ha a közelben van az a személy akit kedveltek?

Figyelt kérdés
Én pl. hangosabban/gyakrabban nevetek, többet beszélek, vigyorgok mint a tejbe tök, stb
2013. szept. 14. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordítva.
2013. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
néha :D
2013. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Is-is.Van hogy kicsit élénkebb vagyok,de van hogy inkább csak halkabb leszek.:)
2013. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tinédzser lány vagy? Én olyan viccesnek tartom, amikor már felnőtt fejjel látom a lánykákat, hogy majd megvesznek egy fiúért, aki mellettük/ közelükbe áll, a srác meg észre sem veszi. :D

Külső szemlélőként azt mondanám, hogy igen, sokan vannak így vele.

Bocsi ha mellélőttem a korodnak és a nemednek. :)

2013. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor pont hogy alig tudok mit mondani.
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak két lehetőség van: vagy túl harsány, feltűnősködő leszek a közelében, vagy nagyon meghúzódom, és mint egy szellem, úgy osonok el mellette. xD
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van hogy èn is pirulgatok magamnak, de néha rám tör ez a feltünõsködés.

Amugy pont azért ciki mert már felnôtt vagyok 23l

2013. szept. 14. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, pont mostanában figyeltem meg, hogy haverommal sétáltunk erre jött pár kiscsaj és, ahogy közeledtek úgy kezdtek el hirtelen hangosan nevetgélni, tényleg olyan volt, mintha szándékosan csinálnák a show-t úgymond, hogy nézzék már meg őket. Bár lehet csak véletlen volt, nem vagyok egy álompasi, se haverom. :D

Én meg fiúként egyébként pont fordítva vagyok, ha jön egy nekem tetsző lány még ránézni sem igazán merek, meg a levegővétel sem könnyű és tökre frusztrált, feszült, nyugtalan leszek, szinte igyekszem észre sem venni, de közben mégis legszívesebben odamennék a lányhoz és jól megcsókolnam meg magamhoz húznám. :D

2013. szept. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!