Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ciki, ha valaki...

Szerintetek ciki, ha valaki 82 órával vizsgázott le forgalomból ötödjére? Adnátok egy ilyen személy kezébe autót illetve jogosítványt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Levizsgázott? Akkor alkalmas kész.

Bedobott volna az elején egy Deák Feri bácsit, ugyanúgy lenne jogsija...

2013. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem is 4.re sikerült. sokszor csak úgy meghúzzák az embereket. pl először mikor megbuktam, már visszafele mentünk, két perc volt hátra. jó, az is számít, csak hát na. meg úgysem az számít. szóval ki kell tapasztalni szerintem. amikor már rendesen vezetsz, nincs ott még egy ember, aki megmondja mit csinálj. meg autótól is függ, mit hogyan. érted
2013. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki végigment 82 órát az legalább biztos nem fizette le a vizsgabiztost. Amúgy sem "órában mérik" a jogosítványt.
2013. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én megmondom őszintén szerintem ciki. Nekem hatodjára si
2013. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem az előbb, de írom tovàbb. Szóval szerintem ciki, pedig nekem is hatodjára sikerült. Rengeteget szenvedtem nah meg persze fizettem màrmint vettem a plusz órákat, nagyon fájó pont ez nekem még mindig , hatalmas kudarc volt , főleg az volt a legrosszabb mikor körülöttem meg mindenkinek sikerült , ráadàsul mondogatták h mennyi hibàt követtek el. Mindenki folyton kérdezgette hogy nah hogy àllok már a jogsival stb. Én meg annyira szégyeltem magam h persze nem mondtam meg h màr egy csomószor megbuktam , mai napig nem tudom hogy kinek mit mondtam, fogalmam sincs ki mit hisz hanyadjàra sikerült. És egy páran meg mondjàk is h nem ülnének be mellèm . Pedig vezetek úgy mint ők csak nekem ez a vizsgaszitu borzasztó volt. Szóval én még egy év tàvlatàból is nagyon cikinek gondolom.
2013. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát meg kell mondjam szerencse is kell hozzá én harmadjára mentem át egyszer az én hibámból húztam meg egyszer meg egy rosszul parkoló audis miatt nem sikerült a harmadik alkalom az már sima ügy volt
2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legalább sokat gyakoroltál,és kitartó vagy.


Miért ne?!

2014. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amúgy **** autós iskolában szándékosan meghúznak,hogy több pénz folyjon be.


előző

2014. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg jó oktatóm volt, mindig megmondta kerek-perec mi jó, mi nem... Néha már úgy éreztem mintha Csernusnál lennék... Túlságosan belelátott a dolgokban, meg sok mindent meg is beszéltünk, így emberileg is fejlesztett. De valahogy idegesít, hogy apa folyamatosan az orrom alá dörgöli, hogy nem mentem át elsőre (pedig nem is ő fizette, hanem én amit abból amit diákmelón kerestem) :/
2014. jan. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!