Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért ilyen érzéketl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ilyen érzéketlenek?

Figyelt kérdés

Miért nevet ki a barátom, ha valami rossz dolog történik velem? Ha valahol, pl: a munkahelyemen ellenségesek velem, ő inkább rúg egyet rajtam, ahelyett, hogy megvigasztalna.

Úgy érzem titkolnom kell, ha bántanak, mert ő csak kigúnyol olyankor. Talán mert gyengének, sebezhetőnek lát és ezt kihasználja. Ha panaszkodok neki, akkor olyan fölényessé válik és úgy beszél velem, mint egy senkivel, v. egy hülyével és magát kezdi fényezni, hogy ő neki bezzeg nincsenek ilyen problémái, stb.

Velem nincs rendben valami vagy ő az érzéketlen?


2013. szept. 14. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled, hogy egy ilyennel együtt vagy. Nem minden férfi ilyen.
2013. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Mert két fejük van, de vérellátás egyszerre csak az egyikben működik.

Egyébként viccet félretéve, én nem sok érzéketlen pasival találkoztam még. Szerintem lányok között több ilyen van.

2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy f..z, már bocs...:( Ha az én barátnőmnek rossz valami, akkor nekem is olyan rossz, hogy szívem majdnem megszakad... Nemrég majdnem megszakadt a még el sem kezdődött karriere, én azt hittem megörülök, amikor sírni láttam :/
2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:

És tudod azt, hogy Miért?

És hogy miért kell ez neked?

2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férfiak ilyen érzéketlenek, hanem a barátod.
2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátod lenne a megtestesült "férfiak"?
2013. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ilyenek a nők? Folyton általánosítanak. De ennyi férfit kipróbáltál már, hogy tudod a legtöbb ilyen?
2013. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Missi_Key ***** válasza:
48%
Te meg szoktad kérdezni tőle h mien napja volt, v csak panaszkodsz mindennap?
2013. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Cicukám, neked kellett domináns alfahím. Tessék, most örülhetsz neki. Úgy kell neked.
2013. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ilyenel ne is élj együt magánakvaló bunko paraszt van sok normális férfi is
2013. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!