Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40-es nők nektek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es nők nektek volt fiatalabb pasitok? Olyan ra gondolok akivel le is feküdtetek! Írnátok tapasztalatokat? Miért egy fiatalabb srác kellet? Sztorik jöhetnek részletesen akár privátba is, mindegy!

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 17:46
 1/10 anonim válasza:
8 évvel fiatalabb...
2013. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit ki is fejted bovebben?
2013. szept. 14. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak dugtam anyukával. 38 volt, 2 gyerekkel, én akkor 25.


Nehezebb volt megfűzni, mint egy korombelit. A szex élvezete pedig ilyen értelemben fejben is eldőlhet, hiszen részemről is nagy élmény volt, hogy végre öregebb nővel is, meg az ő részéről is azért (is) lehetett fergeteges, hogy végre fiatallal. A legjobb haverom azt mondta neki fel sem állna nála 5 évvel idősebb nőre szóval nem vagyunk egyformák.

2013. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akartal komoly kapcsit tole vagy forditva?
2013. szept. 14. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan férfi, aki nem akar gyereket, el tudna képzelni.

Az egyetemi tanárom, aki 40-es férfi volt, amikor tanított, együtt volt egy egyetemi tanárnővel, aki meg már 60 körül volt. Még 15 évvel előtte jöttek össze. A hapinak nem lett saját gyereke, együtt nevelték a nő fiát. Nem mennék bele mélyebben, főleg azért mert jobban nem ismerem a sztorit.


A lényeg, hogy én szeretnék gyerekeket és egy ilyen idős nő meg nem (vagy ha igen, akkor nem alkalmas rá - a 99%-uk, kérlek ne az 1%, még 40 évesen is termékeny nőt hozd fel, ha fel akartad). Játszhatjuk akár 1-3-5 évig is, hogy együtt vagyunk, sőt ilyen nőbe is lehet szerelmesnek lenni -sőt!-, jól érezni magát az embernek, jókat szexelni, stb, de ha nem előbb, akkor utóbb úgy is az a vége, hogy keresek egy pár évvel fiatalabb nőt és lesz néhány gyerekünk.


Akkor nem vállaltam be egy ilyen pár éves sehová nem vezetőt végül, pedig bőven lett volna még időm. Meg kíváncsi lettem volna elmúlik-e nálam ez az idősebbel, nála meg a fiatalabbal kapcsolatos varázs az idő telésével. Mai fejjel persze lehet hogy komolyabbra is fordítanám. Vele már nem lesz ilyen, de még ki tudja. Ő biztos akart, mert állandóan rajtam lógott, üzenetekkel bombázott, ha 2 napig nem beszéltünk már egyből ő keresett, stb.

2013. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
25F es 31 n felallas?
2013. szept. 14. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Az érdekelne, hogy ebből lehet-e komolyabb felállás, miközben én egy idegen vagyok aki csak a két ember korát tudja, te meg feltehetőleg az egyik a kettő közül?


Ha a férfi alapvetően nem vándorló (főleg 20-30 között, amikor a legtöbb férfi legszívesebben csak minél több nővel való lefekvéssel töltené vagy tölti az idejét), jól elvan egy adott nővel és nem gond a gyereknél (ha akar), hogy az anya idősebben szül majd, ja.

Ha. Ha. Ha, stb. Nem párkapcsolati szakértő vagyok (van ilyen?), csak az életből merítek (mint a 99%). Én pár évre el tudnám képzelni idősebb nővel, még ha nem akar gyereket is, de fingom sincs. Remélem az utánam jövő válaszoló meg elmondja, hogy milyen boldogan él a 10 évvel fiatalabb/idősebb pasijával/nőjével.


Egyéne válogatja, ez remélem látszik. Sőt, még az sem. Mert régen én sem vállaltam be, ma meg már igen. Szóval még csak nem is egyén (7 milliárd), hanem korfüggő (7 milliárd szorozva 50-nel) is. Lehet már bevállalná 25 évesen a férfi is ott.

2013. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A "ha.ha.ha." nem röhögés volt, úgy értettem túl sok a "ha", a bizonytalan tényező.
2013. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt, több mint 10 évvel fiatalabb.
2013. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, bővebben kifejtenéd? Pl. válaszolnál a kérdésekre?
2013. szept. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!