Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vesz észre! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz észre! Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű hogy miről van szó, évfolyamtársak vagyunk, de sajnos nincs közös óránk, csak folyosón látom. Amikor közvetlenül mellette megyek el akkor párszor végignézett rajtam, de utána, amikor pl ültem valahol a folysón és ment órára akkor nem vett észre. Mit tegyek hogy észrevegyen? Légyszi a "Mondd el neki" dolgokat mellőzzük, mert azt úgysem merném. 16/L

2013. szept. 12. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha megvan a szemkontaktus, akkor mosolyogj rá

és egy trükk, menj oda hozzá, és pl mondd ezt neki: szia, te milyen szakos vagy, ugye c-s? mert az egyik osztálytársadat keresem, valamit át kell adjak neki. megmondod, hol lesz órátok?

ÜRÜGY!! Ha minden simán megy, dumáltok egy kicsit, aztán next time bejelölöd facebookon, belájkolod a képeit és HA ERRE SEM VESZI A LAPOT, hát akkor vagy nem tetszel neki, vagy szimplán nem tud megszerezni 1 lányt mert még félős/éretlen hozzá.

2013. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van. Ennél többet nem kell tenned. 24/F
2013. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki észrevenne és lenne esélyed, de mivel nem vesz észre, nem tetszel neki, így nincs esélyed nála...
2013. szept. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!